Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Annyira távoli még minden.

Figyelt kérdés

18/F vagyok, sosem volt még barátnőm. Leginkább a kinézetem miatt, úgy érzem. Eltört az orrom, aszimmetrikus, nagy, görbe, elrontja az egész arcomat. A fogaim is kiállnak, amit fogszabályzóval lehetne korrigálni. Volt egy lány, akinek tetszettem, legalábbis belülről, de ő sem tudta magát túltenni azon a dolgon, hogy nem nézek ki jól (nem mondta ki, de egyértelmű), és nem biztos hogy mutatkozna velem. Én ezt megértem. Viszont ahhoz hogy változtassak a külsőmön több százezer forintra lenne szükségem. És annyira távoli még ez a dolog, még 5 év (legalább) mire elvégzem az egyetemet, aztán még pénzt keresni, fogszabályzó legalább 1-2 évig fent lenne, az orrom is mire teljesen rendbejön megint egy év.. Leszek vagy 30, mire "jó áru", vagy inkább csak elfogadható leszek a nők számára. 30!!! Más ilyenkor már házasodik, gyereket vállal, én meg akkor fogok életemben elsőnek csókolózni (talán).


Igazából nem várok választ, csak jól esett leírni, mert még senkivel sem beszéltem erről.


2012. júl. 24. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is, csak én csaj vagyok, 18 mint te, sőt szépnek is tartanak, de egyszerűen egy pasinak sem kellek, vagy ha kellek is, csak szexet látnak bennem. Nem látnak túl a "szépségen" és mivel kicsit magamnak való vagyok, így nem is közelednek hozzám, nem akarnak különösebben megismerni. Szóval, én is elég "elátkozott" vagyok ilyen téren. De szerintem nem lehetsz te olyan szörnyű, mint ahogy leírtad, az ember néha olyan dolgokat képzel be magának, amiket lehet más észre sem vesz, vagy nem is érdekli. Nem tudom, nem akarok okoskodni. Sok sikert azért, remélem minden rendben lesz veled! :)
2012. júl. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyetem mellett nem tudsz dolgozni? vagy legalább nyáron?

ha tényleg csak a pénz az oka mindennek...

2012. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyetem mellett esélytelen. Egyébként se találok munkát végzettség nélkül, még nyáron sem.
2012. júl. 24. 17:36
 4/8 A kérdező kommentje:
De már beletörődtem, most még kb 10-12 évig elfojtom az ilyesfajta vágyaimat, vagy legalábbis nem foglalkozok velük. Esélytelen h közel 1 millió forintot össze tudjak szedni, végzettség nélkül, egyetem mellett. De egyébként a fogszabályzó lehet meg lesz oldva, ha kapok ösztöndíjakat (tanulmányi, szociális [asszem]), de még mindig ott lesz az orrom, ami alsóhangon 500e ft.
2012. júl. 24. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:

igaz, ahhoz is kell pénz, de egy igényesebb prostival szórakozhatnál addig vaaagy rinyálj együtt velem, mert nekem is kellene fogszabályzó, nagyobb cicik, aztán van pár heg a hátamon, amin szépíteni , meg egy kis zsírleszívás, ja és még bazi erős szemüvegem is van, szóval biztos nem vagy rosszabb helyzetben, mint én

ha így néznél ki, akkor se lennél esélytelen: [link]

szóval pofa be és húzz csajozni :D

2012. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
×kellene
2012. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attól még h csúnya vagyok, vannak igényeim, és a prostiban mi a jó (azon kívül, hogyha az ember lusta csajozni, és így egyszerűbb)? Én azt akarom hogy TETSZEK egy nőnek, és AKARJON engem. Ha kell, várok még rá éveket.
2012. júl. 24. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem most már kíváncsivá tettél, hogy ténylegesen hogy nézel ki?!

Lehet, hogy csak a saját énképeddel van a hiba, ami felnagyítja az esetleges valós, de nem vészes problémákat (amik lehet, csak számodra problémák, de mivel így állsz hozzá, mások is megérzik ezt...)

2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!