Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan vagyok mint egy gyerek,...

Olyan vagyok mint egy gyerek, ha semmit nem kell csinálni akkor nyugszom meg? SEEGíítség?

Figyelt kérdés

26nő vagyok :( ..- elbújok ,elmenekülök mindentől. Halogatom a dolgokat. Ezért van csak egy érettségim. Most épp van munkám e ha ez megy tovább ,annak is vége lesz.

Feszít a dolog nem tudom mit tegyek. mikor változtatni akarnék azt hiszem fáj szembenéznem vele hogy nem megy. képtelen vagyok rá. talán buta nem vagyok .de nem tudok önerőből egy dologra koncentrálni 5 percnél tovább. Az agyam az idegen nyelveket nem fogja fel ..


rengetegszer szembesültem már vele hogy előrébb tart minden kortársam.. -és akkor bepánikolok de szó szerint..mert nem tudom megoldani


VALKAI?! kérem segítsen..mert igy tönkre megy az életem.

pszichológusnál már jártam,pénzlehúzásvoltcsak.


2012. júl. 5. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni csak szerettem volna beírni hogy tudd Én ugyanígy érzek.

23F - Van szakma, érettségi, nyelvvizsga. Jelenleg nincs munkám és Én is folyton azzal szembesülök hogy a korombeliek már családot alapítanak, dolgoznak és építik a karrierjüket. Boldogok vagy legalábbis megpróbálják elhitetni velem hogy nekik mennyire happy az életük.

2012. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Végre egy egészséges ember! Manapság már ritka az ilyen, mindenkinek a pénz hajszolás a mániája.
2012. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
minden embernek ez a baja... csak mi jobbak, megtanulunk hazudni magunknak...
2012. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!