Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alátámasztjátok azt az összefü...

Alátámasztjátok azt az összefüggést, hogy minél csikisebb valaki, annál gyengébb mentálisan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jóanno olvastam egy olyan kijelentést, miszerint minél csikisebb valaki, annál labilisabb az illető. Szeretem nem elfogadni elsőre az ilyesmiket, éppen ezért afféle kis kutatómunkába kezdtem, hogy megvizsgáljam ezt a kijelentést.


Ti mit gondoltok, igaz lehet ez? Rátok például igaz? Mennyire vagy csikis és mennyire vagy gyenge vagy erős mentálisan? Vagy volt már ilyen jellegű "élményetek", amikor nagyon elkaptak és kiderült, mit is bírsz valójában?


Összességében, szerintetek igaz ez az állítás? - mit tapasztaltok magatokon és a környezeteteken?


Kérlek titeket, hogy a válasz mellé egy kort és egy nemet is írjatok!


A válaszokat előre is köszi!



2012. jún. 15. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez hangulatfüggő. Ha például haragszom az illetőre, akkor csikizhet bármeddig, nem fogok nevetni. De ha olyan a hangulat, akkor elég hozzáérni pl. a hasamhoz, hogy nevetést váltson ki. Így lehet benne valami, de az, hogy a gyenge jellemű emberek csikisebbek lennének azt nem hiszem. Talán az lehet, hogy egyes üresfejű, mindenen vihogó emberek túlzásba viszik a dolgot és rájátszanak.
2012. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Rám mindenesetre nem. Csiklandós vagy, de nem vagyok gyenge mentálisan. És kiderült már, hogy mit is bírok. 34 évesen rákot diagnosztizáltak nálam. A frász és a riadalom egy hétig tartott kábé, elfogadtam és túltettem magam rajta. Itt vagyok és bizonyítottam magamnak és bárkinek, hogy erős vagyok, sokkal erősebb, mint képzeltem...



36/F

2012. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az állitással nem függ össze az hogy mennyire vagyok gyenge mentálisan, de én is szoktam ezen gondolkozni hogy miylen testi problémám lehet ami tartós lehangoltságot, vagy rossz közérzetet okoz..lehet semmi köze egymáshoz nem tudom..de pl-ul rossz fogra vagy akármire gondolok ami testi lehet

25 l

2012. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

alig vagyok csikis, bár ritkán csikiznek, viszont azt hiszem elég labilisnak lehet nevezni

de lehet én vagyok a szabályt erősítő kivétel

2012. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ég egy világon ilyen összefüggés nincs.
2023. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!