Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez micsoda lehet? (folytatás...

Ez micsoda lehet? (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Minden este félek elaludni lefeküdni mert attol félek hogy rosszul leszek vagy meghalok :( ez mi lehet? :( és sirni tudnék
2012. jún. 6. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
félsz az ismeretlentől,a kontrollálatlanságtól,félsz,hogy kicsúszik az irányítás a kezed alól.alvás közben az ember elrugaszkodik a valóságtól,egy "más világnak" engedi át magát.
2012. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezzel mit lehet csinálni? tegnap óta szedek sedatif pc-t és nem használ :'( nem is akarok már lefeküdni
2012. jún. 6. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer éltem át ilyet, egy "bad trip" után. Nem vagyok drogos, csak a kíváncsiság vitt rá, és rosszul sült el. Utána szó szerint rettegtem, hogy meg fogok halni álmomban, pedig fizikailag már teljesen helyre jöttem addigra. Ez egy nagyon durva pánikhelyzet. Érdemes lenne inkább pszichológushoz menned, ne szedj gyógyszereket, mert nem biztos, hogy szükséged van rá. Egy jó pszichoterápia is segíthet. Az ilyen Sedatif PC, meg Valeriana amúgy is nagyon gyengék, csak akkor hatnak, ha az előírtnál valamivel többet szedsz be, de akkor se tartós. Régen vettem egy doboz Valerianat, és amikor többet vettem be, akkor is az történt, hogy kb. 2-3 órát tudtam aludni, aztán szinte felpattant a szemem és jött a további szenvedés.
2012. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Ha ilyen nehéz helyzetben vagy, akkor tényleg kérj segítséget. Keress egy jó pszichológust - én például hozzá jártam, és ő nagyon jó:

Szokolai Árpád - szokolai.blog.hu

2012. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!