Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kétirányú háti röntgen?...

Kétirányú háti röntgen? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Életemben először elküldött az orvos kétirányú gerinc röntgenre, miből is áll ez? Kicsit szégyenlős is vagyok, szóval mondjuk meddig kell levetkőzni, fájdalmas-e a folyamat?( gondolom nem, de azért hátha) Kb mennyi ideig tart? Kérlek, aki már látott ilyet/tapasztalta írjon!
2009. szept. 23. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hehe, én most voltam 2 hete. Nem kell félned, semmivel se történik több egy sima röntgennél. Még a melltartót se kell levenni, lány esetében. kb 2 percig tart. Előszőr hanyatt kell feküdni, kimegy a néni, kattanás, visszajön a néni, oldalra fordít, kimegy a néni, kattanás, bejön a néni és közli veled, hogy öltözhetsz és mehetsz is :)
2009. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a nadrágot csak ki kell gombolni és kicsit lejjebb húzni, de ne kell levenni!
2009. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbb röntgen 2 irányú, mert konkrétumot így lehet látni a felvételen. Úgyhogy ha már röntgeneztek, valószínűleg az volt :)
2009. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!