Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ennek az oka?

Phanie kérdése:

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
decemberben az anorexiából való kigyógylás után lett egy csúnya depressziós korszakom, élni nem volt kedvem. folyton sírtam, nem aludtam, nem ment a tan ulás, nem volt kedvem semmihez. folyton fáradt voltam. Sok érzelem halmozódott fel bennem, és ez a csuklóm vágdosásában jött ki. Elvittek a szüleim pszihologushoz, hozzá járok azóta, viszont pár napja megint mély ponton vagyok, ugyanaz van mint decemberben, csak most mélyebbek a vágások. Nem tudom mit tegyek, adjon valaki tanácsot!

2012. máj. 23. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Próbálj meg inkább épelméjű ember módjára viselkedni.Ha nem megy,akkor vágjad még ennél is mélyebben.
2012. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz, az intelligens választ.
2012. máj. 24. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van csak én nem voltam anoreksziás csak a sok veszekedés itthon... elmondtam a barátnőmnek ő meg h önuralmom... és hülyének tart, nincsen már barátom és ő mondja h én hagytam ott, ez igaz, de amikor én ott vagyok akkor nem szól hozzám és utálok más emberen lógni csak az a baj hogy én ilyenkor deppis leszek és a vagdosás lesz a vége ez annyira megnyuktat hogy utána már semmi bajom de, persze a napok telnek és ez szinte mindennap megismétlődik, már senkiben nem bízok, csak akinek is ugyan ez a proglémája, legalább tudom hogy nem vagyok egyedül. de nem tudom hogy tudod legyőzni...
2012. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a válaszommal?Szerinted épelméjű ember az aki vagdossa magát? HÁT NEM. Undorító és szánalmas.Vannak sokan akik bármit megadnának egy egészséges testért,de meg ezt műveled vele.Szégyelld magad.A szüleid helyébe meg jól felpofoználak,hátha észhez térsz.
2012. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!