Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik öngyilkosok akartak/akarn...

Akik öngyilkosok akartak/akarnak lenni: jártak/járnak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarok öngyilkos lenni, de tudom hogy nem fogok sokáig élni. Nem mennék soha pszihologushoz. Nagyon sok minden jár a fejemben és bonyolultak, szavakkal nehéz és lassú is leírni. Nem fáradnék vele hogy egy idegen embert probáljak rávenni hogy megértsen. Csak olyan érthet meg 100%-osan, aki keresztül menne ugyanazokon a dolgokon amiken én. Biztos vagyok benne, hogy más már rég bedobta volna törölközőt - ilyen szempontból erősnek érzem magam, hogy nagyon sok mindent kibírtam már idáig, de egyszer bele fogok unni érzem.
2012. máj. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pszichiáterhez járok. Gyógyszert ír föl meg van egy elég rövid, félórás pszichoterápia. De sajnos az életkedvem csak nem jön meg, mert valahogy semmi nem jön össze az életemben. Ha megoldódnának a problémáim, nem gondolnék a halálra.
2012. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi az ami kiváltotta belőletek az öngyilkosság

gondolatát?Milyen problémák?

2012. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem most nincsenek ilyen gondolataim(régebben voltak), és sok dolog nem jön össze az életben és néha olyan rossz és fájó tud lenni hogy néha felmerül bennem a gondolat de tudom hogy soha nem lennék képes rá, és hát valamilyen szinten félek is a haláltól, nem tudom elképzelni milyen lehet.Próbálok erős lenni, még akkor is ha néha nem jönnek össze a dolgok.Próbálom kiverni a fejemből ezeket a gondolatokat és életkedvvel hozzáállni bizonyos dolgokhoz.Nehéz az élet ez van.Viszont a pszichológus nem mindig tud segíteni, nem mindenkinek elég.
2012. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akartam, most épp nem akarok, de csak idő kérdése és újra rámjön, különösebb oka nincs, mindössze annyi, hogy utálom magam, most épp elfoglal az, hogy másokat utáljak, de majd elmúlik és akkor megint én leszek a soros

járok ide is, oda is..meg ODA is

alapvetően szeretek és szeretnék élni, de nem ebben a testben, nem ilyen selejtes adottságokkal, ha el tudom felejteni, hogy ki vagyok, akkor nem akarok meghalni

2012. máj. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Nem mindenki jut el hozzájuk, sőt valaki még azt sem akarja, hogy a családja tudjon róla, max. a legjobb barátnője/barátja.

És nem.

2012. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is utálom magam..semmiben nem lennék jó...csak a volt "barátom" érdekel, semmi életkedvem
2012. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
járnom kell pszichiáterhez még mindig, pedig már egy éve történt a dolog...pszichológushoz csak fél évig jártam kb.
2012. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akartam már. De nem járok. Senki nem tudja. Szar ügy..
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekek meg nem hinnék el, hogy súlyosak a gondjaim..barátnőm meg végképp nem hiszi el.azt hiszi csak sajnáltatom magam..pedig Borderline tünetek jellemzőek
2012. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!