Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gerincferdülésem miatt nem...

Gerincferdülésem miatt nem tudok teljes életet élni (annyira zavar lelkileg). Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 21:57
1 2
 11/17 Kamilla22 válasza:

Csontkovács? Ha nyitott vagy rá, ajánlom Szabó Istvánt.

Kisfiam enyhe gerincferdülését remekül helyrerakta.


(itt rendel: Bp. XIV. ker., Bíbor utca 15.

Tel: 06702135439)

2012. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Gyógytornásszal egyeztetni hogy milyen sportokat ajánl neked,utánna elkezdeni sportolni.Az erősiti a tartóizmokat hogy ne terhelődjön annyira a gerinced.Ha kisportolt vagy akkor észre sem fogod venni a betegségedet mert ugranak rád a lányok és idősebb korodban sem fog annyi problémát okozni
2012. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Wadliba válasza:
NÉZZ UTÁNA :IZOMKONTROLL
2012. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok


sportolok és sokat gyógytornáztam, de tökéletesre nem lehet már csinálni


amúgy egyáltalán nem feltűnő (engem zavar nagyon)

2012. máj. 22. 12:51
 15/17 anonim válasza:

Én is hasonló problémával küszködtem. Voltam ortopéd dokinál, meg neurólógusnál. A következőket ajánlották: gyógytorna, úszás, masszázs, helyes tartásra figyelni. Ezeket mind csináltam, de még is voltak fájdalmaim a ferdűlés miatt. Aztán elmentem egy csonkovácshoz és ő úgy helyre rakott, hogy azóta semmi bajom. Elmúlt a ferdűlés és a fájdalmak. Teljesen más lett a tartásom.

Már sok embernek ajánlottam és mindenki hálás volt érte.

2012. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csontkovács mit csinál pontosan? Mert én, mint laikus úgy képzelem, hogy valami nagyon fájdalmas módon, kalapáccsal helyére verik a gerincoszlopot, ami nyilván hülyeség.
2012. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 erdei Katica válasza:
Tudom, h mit érzel, hasonló helyzetben vagyok. Ott van valami amit nem lehet olyan könnyen helyre hozni és mindenki csak nyaggat vele... Amikor te is megkínzod magad eléggé lelkileg, miért kell másoknak is?...(ez a lelki része volt, az orvosi a következő.) mivel, 21 éves korodban túl vagy a csontérésen, ezért csak egy tornával lehet helyre hozni, a neve cantienica, ami a mélyizmok megerősítésével támasztja fel a gerincoszlopot. Nézz utána! Remélem segítettem valamit!Nekem bejött:)
2017. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!