Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megkeserítem a saját életem....

Megkeserítem a saját életem. Írnátok valami jó ötletet?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Azt mondják jóképű,jóeszű. Baráti társaságom van haverok is jópáran vannak. A gond azzal van hogy nem tudok killni a saját véleményemért és emiatt sokszor befolyásolnak.Nem tudok nemet mondani mert akkor ugy érzem hogy jajj mit fog ehhez szólni...Nem tudok ugy kapcsolatokat köötni hogy ugy ismerjenek meg mint egy "vagánygyereket". Csak ugy ismernekmint egy jófej srácot,amivel nincs is baj csak szeretnék olyan jofej lnni aki meg vagany is.Több mint fél éve önbizalomhiánnyal kelek fekszek. Ugy erzem pszichologus tudna segiteni,de oda nem szeretnek jarni.

2012. ápr. 30. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad. Hatalmas nagy hiba az, ha érdekel mások véleménye saját magadról. Ígyis-úgyis más ember vagy mindenkinek, és senki sem tart pontosan annak, mint akinek te tartod magadat. Éppen ezért édes mindegy, hogy ki mit gondol róla, meg úgy sem azt gondolják, aki te ténylegesen vagy.
2012. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamennyire nem baj, ha nem vagy megelégedve magaddal, és tehetsz is azért, hogy az "ideális éned"- felé közelíts. De ne vidd túlzásba. Fogadd el magad olyannak, amilyennek születtél. Én pl. sokszor csendes, visszafogott szeretnék lenni, de a nagy szám, és az "egóm" nem engedi, mert ilyen a természetem. A nagyobb probléma akkor van; hogy ha mások teljesen másmilyennek látnak Téged, mint Te saját magadat. Azért, ha gondolod, írhatsz privátot is, ha tudok segítek. Szia.
2012. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!