Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető hogy a múltam...

Elképzelhető hogy a múltam rabja vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám az, hogy mióta 6 éve eljöttem a középsuliból egyszerűen azóta totál befordultam. Teljesen infantilis vagyok, mintha nem akarnék felnőni, pedig már belül komoly vagyok, nem vagyok már az a folyton butáskodó hülyegyerek, de egyszerűen mindig újra meg újra magamra erőltetem azt az arcot. Gyakran álmodok a volt osztálytársakkal, sőt folyamatosan keresem is őket. Olyan rossz érzés hogy elmúlnak dolgok és soha nem jönnek vissza már, csupán egy halovány emlék marad belőle. A francba, miért növünk fel? Hiányoznak nagyon.

2012. ápr. 15. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem, én még most is középsulis vagyok, de már most sem vagyok butáskodó hülyegyerek, sőt mindig is komoly voltam.

Amúgy elképzelhető. Ezután tovább fogsz öregedni, majd meghalsz és ennyi a történet. Próbálj meg kezdeni magaddal valamit.

2012. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!