Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira döntésképtelenné...

Annyira döntésképtelenné váltam mostanában! Hogyan ellensúlyozhatnám ezt? Hozzak több hirtelen döntést?

Figyelt kérdés
Valamiért egyre inkább nem tudok dönteni hirtelen, és többször mondom azt hogy nem tudom, mintegy gondolkodási időt kérve hogy dönthessek :S Nem tudom miért lettem lassabb az utóbbi időben :S Mit tanácsoltok?
2012. ápr. 15. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
JUST DO IT! ;)
2012. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "döntésképtelenség" oka sokféle lehet, pl. ellentétes érdekek csatáznak benned (egyszerű esetben mondjuk a lustaság a kalandvággyal, bonyolultabb esetben a nyilvános image-edet akarod védeni, mert nem elég "előkelő" az, amire vágysz). Célszerű feltárni, mik ezek a szempontok. Vagy feldobhatsz egy pénzt is, és dönthetsz azzal, ha végképp nem megy a döntés.
2012. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy korábban valaki erősített téged, ezért tudtál hamarabb dönteni dolgokban (barát, pár, szülő stb.)? Ha így van, akkor azt kell tudatosítani magadban, hogy nélküle is ugyanaz az ember vagy, és tudsz nélküle is dönteni.
2012. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!