Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Social freedom elérése: van,...

Social freedom elérése: van, aki velem tartana?

Figyelt kérdés

Ezzel kéne kezdeni: [link]

A végcél: ha valamit nem teszek meg, az azért legyen mert nem akarom, nem azért mert félek tőle.

A csajozás rész engem most nem érdekel, de nem baj ha neked ez a célod.



2012. ápr. 11. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez a hülyeség Safranek?
2012. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:D


Tényleg hülyeség. Ha szocalizálódásra vágysz akkor menj emberek közé és kész, ne egy gépről olvasd mit is kéne tenni.

2012. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem gépről olvasom, én is hasonló "edzésterven" gondolkoztam, amikor megtaláltam ezt az írást. Hidd el "szocializálódtam" már eleget, és mindig kutyaként viselkedtem. Nekem nem jön be, ki akarok törni belőle.
2012. ápr. 11. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ezzel as projektel nem fogsz, ez még most előre elárulom. Sőt, már amiatt sem fogsz mert ilyen külső útmutatásokat követve próbálsz érvényesülni, kifejezetten csak hátráltat ha elfogadod bibliádnak ezeket, már csak azért is mert úgy kezdödik az egész alapból hogy valaki irányit.

Miközben arról kellene számodra szólnia hogy nem irányit senki, hisz épp ez a célod.

2012. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem követek semmit bibliaként, egy módszer amit kipróbálok. Ha nem jön be, kitalálok, olvasok mást, ahogy eddig is. Az ember nem úgy szerzi a képességeit hogy majd csak lesz valami.
2012. ápr. 11. 13:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként kár ezen az útmutatón leragadni, egyáltalán nem ez a kérdésem lényege, azért linkeltem hogy a fogalom tiszta legyen. Edzőtársat keresek az ország bármelyik szegletéből, mégis csak jobb többen csinálni ilyesmit.
2012. ápr. 11. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:

"ember nem úgy szerzi a képességeit hogy majd csak lesz valami"


Aki a végén az általad áhított oldalon áll az pont igy szerzi meg, ugyanis ő az aki nem fél, neked pedig épp ez a célod.

De nem pátyolgatlak tovább, úgy csinálod ahogy akarod.

2012. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó, értem én mit akarsz. Az a gond ezzel hogy már jó ideje nem félek, egyszerűen nem érdekel. Innen akarok kimozdulni, ezt pedig gyakorlással lehet, van már tapasztalatom.

Igen, annak jó aki nem fél, már gyerekkorától kezdve. Én mindig féltem, így nem alakult ki "magától" semmi, mindig csak akkor ha rágyúrtam.

2012. ápr. 11. 13:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Úristen ez nagyon-nagyon félelmetes, sosem merném megcsinálni a legtöbbet :'D
2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki a fene ez a Brad P?
2012. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!