Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segít a pszichológus?

Segít a pszichológus?

Figyelt kérdés
körülbelül másfél éve egyfolytában lehangolt vagyok, nem érzem, hogy értelme lenne az életemnek, és igazából olyan, mintha minden nap csak egy álom lenne. Nemrég ért véget egy öt hónapos kapcsolatom, amiben nagyjából boldog voltam, mert értelmet adott az életemnek és most, hogy vége lett volt két pánikroham szerűségem.(izzadtam, zsibbadt a kezem, úgy lélegeztem, mintha 200 km-t futottam volna, és a szívem körülbelül kiugrott a helyéről). nem tudom, hogy depressziós vagyok e, vagy egyáltalán van- e valami bajom, de eléggé unom már a dolgot, és azon gondolkoztam, hogy vajon érdemes- e elmenni pszichológushoz? mármint tényleg használ, vagy csak pénzkidobás?
2012. márc. 29. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hasznosnak tartom. De nagyon sok múlik az ember hozzáállásán, meg hogy egy hozzád passzoló pszichológust fogjál ki. Sokszor ez utóbbi nem sikerül elsőre.
2012. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha maga pszichológus nem is pénzkidobás, amilyen gyógyszereket felír az az lesz. Keress fel egy kineziológust, egy óra kb 5000, de első alkalom után érezni fogod a pozitív hatást, illetve nem fog felírni semmi szart.
2012. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus sem ír fel gyógyszert..
2012. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as: "Pszichiáter és pszichológus szakembereink többféle egyéni pszichoterápiás módszerrel, gyógyszeres kezeléssel tudnak segíteni a gyógyulásban." Igazad van és csak a pszichiáter tud felírni, de ilyen tüneteknél első körben fogja átküldeni a pszichológus a pszichiáterhez hogy kapjon valamit depresszió ellen. Persze megeshet hogy nem, de annak igen csekély az esélye.
2012. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!