Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A csont feltud fázni? Fáj a...

A csont feltud fázni? Fáj a sarkamban a csont ha rélépek.

Figyelt kérdés
Máskor is volt ilyen a sarkamban és elmult később. nem n agyon fáj csakha rálépek érzem hogy a csont az. lehet megütöttem már nem tudom. arra gondolok lehet hogy fefázott?vagy a csont nem fázhat föl?mert hajszáritóval száritotta és utánna nemfájt az első rálépésnél.
2009. jún. 10. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csont nem "fázhat fel". én arra gondolok, hogy csonthártyagyulladásod van. menj orvoshoz!
2009. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. Akkor a csonthártya feltud fázni?ez 4 napja van és már nem annyira vészes mint első nap. inkáébb kelemetlen mint fáj. érdekes de pl szoktam hajszáritózni a lábamat nem azért mert fázik hanem mert rászoktam vagy a kezemet de minden nap. és van hogy fázik a lában mert mezitláb vagyok akkoris naponta többször de már tövbbéva nemtudom gondlehet e ez?
2009. jún. 10. 11:18
 3/6 A kérdező kommentje:
én ugy tudom a csonthártyagyulladás akkor is fáj ha az ember nemlép rá. nekem meg ugy nemfáj semmicsakha rálépek. lehet megütöttem?
2009. jún. 10. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában magassarkúban járok hétközben, ha hétvégén otthon mezítláb sokat talpalok, pl. takarítás, megfájdul estére a sarkam nekem is. Nem lehet, hogy valami ilyen miatt fáj neked is? De miért nem veszel fel zoknit, ha fázik a lábad? Nekem van ilyen vastag kötött is, abban még télen sem fázik, pedig járólapos a lakás és parkettás.
2009. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csontkinövés lesz! vagyis sarkantyú! édesanyámnak is van, a röntgenen látszott, de csak 1-2 mm volt és iszonyúan fájt neki! injekció kúrára kellett járnia és kapott szilikonos sarokéket
2009. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. már kideült miazoka. Mamuszom az! a mamuszomnak levan válva a talpa pont azon az oldalon és a saroknál. és azlehet azoka mert abban nagyon fájt a lában kiprobáltam másikat abbanis de 1-2 oraután a másikban elált a sarokfájásom. Legalábbis mostnemfáj. tegnap is elált mikor kinti cipőmben voltam de mikor felvettem elkezdett megint fájni. azért nemgondoltam volna mert mikor másik cipőt huztam egy darabig abban is fájt.
2009. jún. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!