Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nekem meséli a környezet...

Miért nekem meséli a környezetem nagy része a 'nyűgjét'?

Figyelt kérdés

18l vagyok, az osztálytársaim/évfolyamtársaim nagy része gyakran félrehív, hogy beszélgessünk. Megkérdezik, adott esetben mit tegyenek, rosszul érzik magukat xy miatt, mit tegyenek {olyan helyzet áll még fent, két csaj, aki nincs jóban egymással, és én mind a kettőjükkel jóban vagyok, egyik a másikkal traktál}.

Csomó családi ügyet meséltek el {van, akit vernek otthon, valakinek az apukája halt meg, múlthéten osztálytársam anyukája}

Szívesen segítek, tényleg, és szeretem meghallgatni őket, segíteni nekik, de úgy érzem, hogy az ő problémáikból is nehezedik rám.



2012. márc. 6. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert elvállaltad ezt a lelki szemetes szerepet. Ha soknak érzed, amiket mondanak, mondd ki bátran, hogy erre most nem vagy vevő, nem akarsz ilyeneken gondolkodni.
2012. márc. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad.
2012. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!