Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom hallgatni, látni,...

Nem bírom hallgatni, látni, amikor anya meg a férje cuppogtatja egymást, lúdbőrzöm tőle. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, menekülnöm kell, félek, undorodok és dühös vagyok egyszerre. Nekem is van barátom, 4 éve, és vele minden kifogástalanul működik, de ha ez a fószer mászik rá az anyámra, attól hányingerem lesz. Folyamatosan az érződik a pasasról, hogy egy szexmániás állat, és olyan ellenérzés van bennem emiatt vele szemben, hogy az hihetetlen. Nem vagyok már tini, nagyon jól tudom, milyen az, amikor 2 ember szereti egymást, de én nem tudnék mások előtt enyelegni a barátommal. Ez a fószer meg szinte hivalkodik vele, a szemem láttára markolássza anyám hátsó felét, mászik rá, stb. UNDORODOM TŐLE!!! Sajnos még nem költözhetek el sehova, addig van még minimum másfél év. Mit tegyek? Lehetőleg emberi hangnemben válaszoljatok. Előre is köszi!

2012. febr. 13. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez sajnos nincs mit hozzátenni. Apukáddal mi lett?
2012. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleim.
2012. febr. 13. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, de nekem a saját apámmal.

persze, ha normális apám lenne, nem lenne ebből baj, de sajnos nagyon rossz a kapcsolatunk, és csak azokat mondhatom el róla, mint amiket te a nevelőapádról

2012. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket. És még erőltetik is, hogy megmutassák, nekik milyen jó. Kár, hogy nem előbb tették...
2012. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19:12 - bizony, erőltetik, hiszen valójában nem sok minden van rendben a házuk táján. Megy a kifele mutogatás, a legnagyobb vezérhím szerepében tetszelgés, de belül rohad minden... Na, de az ítélkezéssel nem nagyon találok megoldást a problémámra. Valami úton-módon meg szeretném ezeket bocsájtani neki (mert ez így nekem is rossz), és túllépni a hibáin. Csak sajnos még nincs meg az az isteni szikra, ami tartós nézőpontváltozást idézhetne elő nálam. Ideig-óráig sikerül átsiklanom afölött, hogy ő milyen, de ez még édes kevés. Úgyhogy, ha valakinek van valamilyen használható meglátása ezzel kapcsolatban, ne tartsa magában :)
2012. febr. 15. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!