Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálom ezt magammal? .

Miért csinálom ezt magammal? .

Figyelt kérdés

Túl sokat eszem, és nem tudok fogyni. Utálom a testem, túl izmos, heti 10x edzem és nem megy a fogyás. Ma lkezdtem kaparni, vakarni a kezemet, és fájdalmat okozni magamnak.. Tiszta vörös, vérzett is. Nem tudom, miért kezdtem ezt el, csak "jól esett", és nem tudom abbahagyni, ez megnyugtat. Nem, nem élvezem, de úgy érzem, hogy megérdemlem. Nem akarom, hogy meglássa bárki is és hogy ez kiderüljön.


Félek, hogy ennek rosszabb következményei lehetnek...


2012. jan. 30. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most azonnal hagyd abba.! Ne csinálj többet ilyet...komolyan.! Te még abbahagyhatod...
2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma már ettem "rendesen" és a sebet sem kapartam.. nem tudom, mi van velem, egyik nap rám jön ez a hülyeség, máskor meg nem..
2012. jan. 31. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rádjön, foglald el magad valamivel, csak ne csináld az a lényeg. Csináld azt amit szeretsz..
2012. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!