Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mitől van hogy...

Szerintetek mitől van hogy felébredés után órákig nem tudok felkelni, csak fekszem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lusta vagy.
2012. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ilyenkor mit érzel? /nekem is van hasonló tapasztalatom/
2012. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy jó pihenni,jó a meleg ágyban.Pedíg csinálhatnék mást is pl tanulhatnék.
2012. jan. 5. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
A tél miatt van. Persze, hogy jó a meleg takaró alatt. Azért kérdeztem, mert ha ilyenkor még álmos is vagy esetleg levert, akkor már gyanítható egy bizonyos lelkiállapot. /depresszió/
2012. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor remélhetőleg tényleg csak lustaság. Ha valami súlyos mentális betegség lenne, szerintem nem élveznéd a pihenést, meleg takarót.

Én akkor éreztem ilyet, hogy nem tudok felkelni (na, azért nem órákig), mikor nyugtatót szedtem. Akkor hiába ébredtem már föl, vagy 15 percig nem tértem magamhoz. Már éreztem, hogy telik az idő, de képtelen vagyok megmozdulni. Na ez nem volt egy kellemes érzés.

2012. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
És az depi jele, ha ugyan élvezem a lustálkodást, de utána mikor felkelek lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy mennyi értelmesebb dolgot is csinálhattam volna helyette és emiatt szomorú leszek...???
2012. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl közel van az ébresztőóra az ágyadhoz és nem kellően fülsértő a hangja.
2012. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És az depi jele, ha ugyan élvezem a lustálkodást"


A depresszió lényege, hogy az ember semmit sem tud élvezni. Ezért a depresszió az egyik legkellemetlenebb állapot, amibe egy ember egyáltalán kerülni tud.


Persze a valódi depressziónál sokkal több a divatos "depi".

2012. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!