Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csipkerózsika komplexus? :D...

Csipkerózsika komplexus? :D Miért van az hogy mostanában nem vagyok képes felkelni DÉLUTÁN egy óra előtt akkor is ha korán fekszem le?

Figyelt kérdés
Pedig nem szeretek sokat aludni, már akkor dühös vagyok magamra ha 9 után kelek..és egész nap álmos vagyok, pedig szorgalmi időszakban minden este tesiztem, mégis fel tudtam kelni.
2011. dec. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
kéne megint sportolni + el kéne menni egy teljes vérképet csináltatni, valószínűleg vas/magnézium vagy egyéb nyomelem hiányod van
2011. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a sportra én is gondoltam. de amikor pár hónapja vérmintát vettek tőlem még minden normális volt (jó tudom ez változhat) de a magnézium még magasabb is mint a normális (röhögtek is az orvosok hogy ezt meg hogy csináltam :D)
2011. dec. 17. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz róla:

[link]

2011. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úristen meg fogok halni :| de amúgy köszönöm :)
2012. jan. 14. 02:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy úgy értetted ahogy kell, amúgy én is a sportra esküszöm, főleg ha szabad levegőn lehet űzni.
2012. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!