Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szoktatok tenni olyan...

Mit szoktatok tenni olyan esetben, ha nagyon izgultok és ez már rosszullétté, hányássá fajul?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

1) nem várom meg, hogy rosszullétté fajuljon a dolog

2) kimegyek, sétálok, amíg le nem nyugszok

vagy

megiszok egy nyugtató teát, ez általában használ

vagy

egyéb eszközökhöz (nyugtató, cigi) csakis végső esetben folyamodok, mikor már megőrülnék az idegességtől

2011. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én mindenen képes vagyok felhúzni magam, pl olyanokon is, hogy most ettem, és jaj, mi lesz ha rosszul leszek. hányni soha nem szoktam, de úgy érzem mindig, mintha hányingerem lenne. ilyenkor vagy nem törődöm vele (ez sok időbe telt, mire sikerült), vagy ha erősebb mint az átlag, leülök egy könyvvel valahová, és elterelem a figyelmem mindenről, teljesen kikapcsolok.
2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Frontin
2011. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyszer volt ilyen, műtétem volt, érzéstelenítéssel...hát nem is értem miért de halálira irtóztam a gondolattal, hogy belém vágnak és ugyan nem fájt, de éreztem és sajna nem bírtam másra gondolni, elképzeltem, hogy mit csinálhat a doki, ugyanis a hátamat műtötte, tehát nem láttam semmit, közben kérdezte sokszor, hogy jól vagyok-e, de éreztem, hogy egyere rosszabb, de végülis kitartottam a műtét végéig.utána kis híján beájultam, hányingerem is volt, de kórházban volt azért segítség :)

ha nagyon ideges voltam vizsga előtt, akkor szoktam inni valami rövidet, persze nem sokat

lehet anélkül rosszul lettem volna

2011. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!