Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ezen változtatni?

Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Iskolában Mindenki nagyon szeret, de ennek meg is van a hátránya tisztelet nincs.Elkezd valaki köpőcsővel köpködni nem tudok olyan határozottan rászólni. Ha egyszer kétszer ez sierül utána én érzem magam rosszul.Ez csak azokkal van akiket ismerek.Ha utcán kötnek belém egyből robbanok ott nem vagyok ilyen. hai boxolok is már egy jo ideje,tehát félelem sincs bennem. Mit tudnék ez ellen tenni? vmi jo kis "lélekerősítő"? 16F
2011. dec. 7. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értelek, nagyobb tiszteletet szeretnél magadnak az osztályban, csak az a kérdés, hogy ezt erőfitogtatással vagy anélkül kívánod elérni valójában. Mert ha rosszul érzed magad a sikeres rászólástól, akkor ez talán nem is a te utad baráti környezetben.

De tanácsot nem igazán tudok adni, csupán azt szeretném megjegyezni, hogy csak az írásod végén bizonyosodtam meg róla, hogy nem egy bosszantott tanár vagy, hanem diák, és emiatt az a benyomásom, hogy téged a köpőcsövezés ellenére mégis tisztelnek, meg fontos helyed ebben a csoportban. Nem néhány főnökriválisod a köpködő?

Bár a tiszteletet is más-más módon érezzük és értjük, ha tudjuk, nekünk mit jelent, akkor már a többieknek is konkrétan meg tudjuk mondani nyugodt fellépéssel, hogy légyszi, ezt és ezt ne csináld, mert én ettől...

Meg bizonyos helyzetekben tisztelnek bennünket, aztán meg úgy tűnik... Amúgy meg ha szeretnek, az hosszú távon kifizetődőbb dolog, mint a rettegett osztálytárs, aki hatalmaskodott. De hát fiú vagy, akinek az erélyes fellépést is meg kell tanulnia, mégha aztán talán nem is ez lesz a stílusa.

2011. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösözönöm szépen a választ:)Sokat segítettél:)
2012. jan. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!