Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszert ajánlotok?

Milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje elég rosszul érzem magam a bőrömben. Kedvtelen vagyok, többnyire ideges és elég agresszív néha, nevetni is csak a barátaimmal tudok, amit már néha sajnos meg is kell játszanom, mert már néha velük sem megy. Az oka elsősorban 1 fiú... 1 kapcsolat ami még igazából el sem kezdődött mert megtorpant 1 szinten, és a srác hol ilyen hol olyan, de mivel mindennél jobban szeretem így ez engem rettenetesen bánt... a sulival is sok a gond, itthon is sok a veszekedés és úgy érzem nem bírom tovább, szerintem, valami gyógyszert kellene szednem, hogy jobban bírjam a napi akadályokat, helyzeteket... milyen hangulatjavító, feszültségoldó esetleg nyugtató szereket tudnátok nekem ajánlani?!


Egy elkeseredett lány.


2011. dec. 1. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha ilyen problémáid vannak, aminek tudod az okát, és különösebben súlyos tünetekkel nem jár, butaság lenne gyógyszert szedni.

Az agresszión, kedvetlenségen sporttal tudsz segíteni. Ami meg a szívedet nyomja jó lenne egy jóbaráttal kibeszélni, próbálj több időt tölteni olyanokkal, akikkel jól érzed magad, és figyelnek rád. Ha úgy érzed ez kevés, akkor is inkább pszichológust keress fel.

2011. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tom Benko ***** válasza:
Sok séta, levegőzés, olvasás, stb. Nem kell egyből gyógyszert szedni.
2011. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem is fordultam 1ből a gyógyszerekhez, csak már most gondolok rá, mert ezek a tünetek egyre erősödnek sajnos, és már néha nem tudom kontrollálni az érzéseim.
2011. dec. 1. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Unod magadat, kedves kérdező. Írod, a sulival is gond van. Csak nem laza a tetőszerkezet? Tán tanuljál. Szal ilyenen rágódjál...
2011. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Látod, ez a szerelem...

A szerelemre pedig csak egy orvosság van.

2011. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orvosság? Mire gondolsz?
2011. dec. 4. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:
2mg os xanax tökéletes lenne neked:)
2011. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!