Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mi lesz ebből?...

Segítség! Mi lesz ebből? Pszichológus?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi. Beleszerettem egy fiúbarátba és eldobott, hogy kíméljen. Nem tudom, hogy miért érdekeljen bármi is.. Ő volt az egyetlen barátom, rajta kívül "csak" család van, de velük nincs olyan viszonyban az ember, hogy ilyeneket elmondjon... Fogalmam sincs, hogy hogyan tovább. Semmit sem akarok az élettől, csak létezem.
2011. nov. 30. 20:08
 1/3 joe90210 válasza:
Egy barátság szerintem sokkal többet ér,mintsemhogy egy ember elrontsa egy párkapcsolattal...Nekem pl.sok lány barátom van.Ne aggódj,biztos lesz még fiú az életben,akivel a kölcsönös szimpátia kialakulása után egy boldog párkapcsolatba kezdhetsz.A mostani fiúbarátod pedig,ha igaz barát,is boldog lesz,ha látja,hogy boldog vagy.
2011. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tegyem túl magam azon, hogy eldobott, mint egy követ és ennyire nem jelentek neki semmit, hogy szóba álljon velem...
2011. nov. 30. 21:23
 3/3 joe90210 válasza:
Akkor soha nem is volt igaz barátod ez a fiú...már bocs,hogy ezt írom,de azért vannak a barátok,hogy jóban-rosszban mellénk álljanak,megvígasztaljanak,vagy a körmünkre verjenek,ha hülyeséget csinálunk...ebből kifolyólag nem is érdemel meg téged,ne foglalkozz vele...Nehogy már te alázkodj meg előtte!Ha egy fiú igazán szerelmes lesz beléd,akkor majd ő kell,hogy alázattal viseltessen irántad.
2011. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!