Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mondják személyiség...

Azt mondják személyiség zavarom van. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy a viselkedésem annyira megbotránkoztató lenne, alig-alig beszélgetek bárkivel is. azt mondják nem lehet rajtam kiigazodni, meg paranoiás vagyok.. végülis nem paranoiás vagyok, "csak" bizonytalan. nem tudom mit várjak el az emberektől, és mit várnak el tőlem! azt is mondják hisztis vagyok. Egyszerűen nem értenek meg.. például hogy miért jó az ha vérzek.. Meg hogy "nem lehet velem mit kezdeni"!
2009. máj. 11. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakember mondta, hogy személyiségzavarod van, meg paranoiás vagy?

Hogy érted, hogy hisztis vagy, Te magad annak tartod? És mi az, hogy jó, ha vérzel?

Bocs a sok kérdésért, ezekre kíváncsi lennék.

2009. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez, de nagyon konkrétan nem mondott személyiségzavarról, de ő azt mondja hogy lelkileg még olyan kisgyerek vagyok és nem bírok alkalmazkodni (lassan 18 leszek..), a paranoiát mások mondták, nem értik miért kell félni mindentől?
2009. máj. 11. 13:42
 3/7 A kérdező kommentje:
én is hisztisnek tartom magam, meg mások is.. de nem tudom, sokat sírok, meg dühöm van, ezeket ált. sikerül elfolytanom, de pl. multkor is a suliban ráborítottam majdnem az asztalt valakire..:D aztán jött az hogy megilyedtem magamtól, és pánikrohamom lett. ez egyenlőre, még nem személyiség zavar szerintem.. vagy csak én nem veszem észre? a "vérzésről" annyit, hogy a Vért mint magát imádom. Na nem meginni vagy ilyesmi! Csak úgy.. És néha megesik hogy kieresztem magamból.. Ezen nem változtatnék. Nem értem mi a baj.
2009. máj. 11. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai kezelésre van is szükséged, úgyhogy járjál továbbra is.
2009. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a vér dolog elég bizarr... Ebben nem hiszem, hogy ezen a fórumon tudunk neked segíteni, főleg, ha te ezt teljesen elfogadható dolognak tartod.
2009. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
valszeg csak simán csúnya vagy, abba meg még senki nem halt bele
2009. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Válaszoltál a kérdésedre, mert azt írtad, nincs személyiségzavarod. Ki tudná ezt jobban nálad?


Tudod miért engeded ki a vért magadból? Mert szimbolikus számodra. Az érzéseidet nem érted, ennél fogva nem tudod őket kontrollálni, csak úgy rádrontanak, amitől kilengsz, és aztán átesel a ló túloldalára, mert megbánod.


Ha kiengeded a vért, attól leesik a vérnyomásod, ergo olyan, mintha megnyugodnál, leeresztenél a szó szoros érzelmében.

Ezért mondja a pszichiátered, hogy infantilis vagy, mert nem a valódi jelenséget kezeled, hanem pótcselekszel.

Tudnod kell, hogy ebben tényleg nincs semmi rossz, hiszen a saját véred, azt csinálsz vele, amit csak akarsz, de azért én a helyedben megkérdezném magamtól: tényleg ennyire vagyok csak képes?


Vagy inkább így: hát hülye vagyok én???

2009. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!