Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogalmam sincs ki, mi vagyok,...

Fogalmam sincs ki, mi vagyok, és hogy hol, hogyan keressem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy elképzelésem magamról: Valamilyen más, intelligens létformák jöttek a Földre, és engem, mint idegen-lombikbébit, ültettek anyám hasába.. Közvetlen kommunikációm az emberekkel 2%.
2009. máj. 4. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Emeld ezt a két százalékot legalább 50-re. Mi a maradék 98%?
2009. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha anya szült, akkor ember vagy. Jézus is emberré lett Mária által.
2009. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy elképzelésem rólad:


Kicsit agyilag defektes vagy, mindezt megspékelve egy kis önimádattal, illetve nem kevés visszahúzódottsággal. Próbálj többet érintkezni az emberekkel, illetőleg keress fel pszichológust. Vicc nélkül.

2009. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

uuuuuuuuuuuuuuu

te nem vagy normális

2009. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pszichiáter még most,időbe,amíg az a 2% meg van!!!
2009. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha talákszol ET vel mond meg neki hogy üdvözlöm

és ha felém jár vissza hozhatná a crova készletemet :P:D

2009. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

ORVOS!

..ez komoly... Skizoid személyiségzavarod lehet. Ami remekül kezelhető.

Másképp: akárhogy kerültél ide, ha itt vagy, a lényeg az, hogy ezzel,a Földgolyóbissal meg az ezen történő életeddel kellene foglalkoznod. Ha ide tettek az ufók, akkor ennek ez lehet az oka. -ezt azért írom, hogy megnyugtassalak...

ORVOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy magányos kamasz vagy csupán. Próbálj barátokat keresni magadnak, beszélgess emberekkel és máris megtalálod önmagad. Ez a sok sci-fi elindíthatja az ember fantáziáját. Ha úgy nézel ki nagyjából, mint bárki más, nem vagy földönkívüli. Kamaszkorban mások is hasonló nehézségekkel küzködnek, ne zárkózz el a külvilágtól! Szép napot!
2009. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

figyi, én megértelek, de tedd túl ezen az ufós elméleteden, mert baromság. Itt vagy a Földön, még rengeteg időd van a változásra, ki kell használni az ÉLET minden cseppjét, komolyan mondom. Gondolj arra, milyen jó, hogy ebben a világban élhetsz, próbálj kedves lenni, és máris közeledni fognak hozzád a többiek.

hidd el, barátok nélkül még senki nem tudta végigélni az életét, és te:

Nem vagy kivétel, te nem vagy senki, te is tudsz magabiztos és célra törekvő lenni.


De ha akarod erről priviben is dumálhatunk..:)

2009. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Priviben?? :D Ki vagy te?
2009. máj. 6. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!