Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az ha például...

Mitől van az ha például bújócskázom a tesómmal amikor bújok, bebújok a szekrénybe pisilnem kell? 15/L

Figyelt kérdés
de nem vagyok klausztrofóbiás szeretem a zárt helyeket is
2009. ápr. 27. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy izgulsz/ideges vagy, hogy megtalál-e és hogy jó helyre bújtál-e el, és ezért. Vagy a másik lehetőség, hogy nagyon összehúzod magad és nyomódik a hólyagod.


Játék előtt menj wcre aztán ne foglalkozz vele, majd elmúlik.


Szerintem csak attól lehet, hogy izgulsz. Van aki vizsgák előtt 5percenként pisilni megy. Nem gondolom, hogy nagy baj lenne.

2009. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a klausztrofóbia fulladással jár esetleg szédülés és inkább pánikroham szerű.
2009. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bújj el a wc-be egyszer, és ha rádjön, próbáld , hogy tényleg kell -e, vagy csak vizelési inger
2009. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Na, akkor már a válaszra válaszolok. Nálam ugyanez van, én sem értettem sosem. És kipróbáltam, ha előtte pisilek, akkor is előjön a dolog. Én is nagyon várom a hozzáértő válaszokat!
2009. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha rám jón ez akkor is kell pisilnem
2009. ápr. 27. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
csak nekem tűnik szokatlannak hogy egy 15 éves lány bújócskát játszik?? amúgy szerintem is az izgulás miatt lehet
2009. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

off

Szerintem csak neked furcsa - gondolom, nem a 22 éves bátyjával bújócskázik, hanem kistestvérrel. De még akkor sem lenne benne semmi gáz, ha idősebb tesóval. Inkább jó, hogy nem a pasizás meg a műköröm az elsődleges téma nála.

2009. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a telefonfülkékben vagyok így. :) Nem is igen sikerül hosszasan telefonálnom,mert úgy érzem,hogy bepisilek. Gyerek koromban sikerült is egyszer. Szegény anyukám jött értem,nagyon ciki volt. Érdekes dolgok ezek. :))
2009. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez reflex lehet, a szekrény, meg a telefonfülke is olyan, mint egy wc. Vagyis bemész, becsukod az ajtót, és magad vagy :)
2009. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!