Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegsegem van vagy...

Milyen betegsegem van vagy van-e egyaltalan?

Figyelt kérdés
18 (NO) eves vagyok mindenkivel sokat veszekedek mert nem turok el semmit ha nekem mondanak vagy parancsolgatnak, szeretem ha kiszolgalnak otthon mindennel de en ne csinaljak semmit, valaki valamit ker mar az egekben van a cukrom es ordiballok, Az uncsimnak a baratjaval annyiszor osszeveszek mindennap h egy evre eleg masnak az a veszekedes pedig O nem csinal semmit csak idegesit h ott van nala es idegesit a jelenlete pedig nem nagyon beszelgetunk, de eleg egy mondat es en mar ordibalok vele. Mit csinaljak h ne legyek ilyen pedig egyreszbol van elonye is meg hatranya is SEGITENETEK
2009. ápr. 22. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%
nekem is ugyanezek a bajaim és sztem nem betegseg ne menj dokihoz mert én mentem aztán belezugtam az enyémbe nem tudom micsináljak:-((
2009. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
65%

"nem tod,h micsinájjá?"

Hát b*zmeg,menj az általános iskola első osztályába,hátha a tanárnéni megtanít írni!

2009. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!