Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegsegem van vagy...

Milyen betegsegem van vagy van-e egyaltalan?

Figyelt kérdés
18 (NO) eves vagyok mindenkivel sokat veszekedek mert nem turok el semmit ha nekem mondanak vagy parancsolgatnak, szeretem ha kiszolgalnak otthon mindennel de en ne csinaljak semmit, valaki valamit ker mar az egekben van a cukrom es ordiballok, Az uncsimnak a baratjaval annyiszor osszeveszek mindennap h egy evre eleg masnak az a veszekedes pedig O nem csinal semmit csak idegesit h ott van nala es idegesit a jelenlete pedig nem nagyon beszelgetunk, de eleg egy mondat es en mar ordibalok vele. Mit csinaljak h ne legyek ilyen pedig egyreszbol van elonye is meg hatranya is SEGITENETEK
2009. ápr. 22. 14:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
te idegbeteg vagy, menj el egy ideggyogyaszhoz s egy psihologushoz
2009. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
El vagy kényeztetve, ez nem betegség :)
2009. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen,elkényeztetet kislány vagy.Nő.....Hhahahaha.A helyesírás sem az erősséged!Az ilyeneket ki kéne tenni valahol a világvégén,hogy boldoguljon egyedül.
2009. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kiborított valami mostanában, és így próbálod levezetni.
2009. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem boritott ki semmi es senki


van egy ilyen fajta betegseg a multkor lattam itt a kerdeseknel es nem kaptam meg


koszonom a valaszokat a helyes irasba ne kossel bele

2009. ápr. 22. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked az a bajod, hogy nem akadtál még össze egy normális pasival, aki az első ilyen kitörésednél szétcsapná a hülye fejed. Akkor tiszteletet tanulnál és önmérsékletet. A másik ok a krónikus péniszhiány lehet. Vegyél egy extranagy vibrátort és told fel magadnak tövig, attól majd megnyugszol kicsit.
2009. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kosz de van baratom
2009. ápr. 23. 06:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod az életedben azt a területet, ahol nem úgy működnek a dolgaid, ahogy azt szeretnéd.. mert a környezetedre csak kivetíted a dühöd és csalódottságod. Ott kell rendet rakni és sokat segíthet valami komolyabb sport, ami rendesen lemeríti az energiáid:) Nem betegség ez, még csak pszichomókusra sincs szükséged, ebben a korban túltengenek az energiáid:)
2009. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan könnyű lenne megoldani, nem lenne szükség levezetésre:(
2009. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus "erőszakos hülye pícsa" esete. Keress egy tökösebb csávót magad mellé, aki rendesen ellátja a bajod mindenféle értelemben.
2009. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!