Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, hogy nem vagyok az az...

Baj, hogy nem vagyok az az ölelgetős/szeretgetős fajta? Tényleg baj lehet velem?

Figyelt kérdés

Egy barát-barátom hülyének néz, mert nem szoktam mondani a barátaimnak, hogy szeretem őket, és nem is szoktam ölelgetni őket. Tudom, hogy mostanában ez a divat, én is nap mint nap tapasztalom, hogy ezt csinálják a fiatalok, de én nem érzem azt, hogy nekem erre szükségem lenne. Szeretem őket anélkül is, hogy mondanám, és ők ezt érzik és nem is nyaggatnak miatta, ahogy amiatt sem, mert nem ölelgetem őket.(sőt ők sem szoktak ölelkezni meg ők sem mondják semelyikünknek sem, hogy szeretik a másikat). Nagyon jól elvagyunk így is egymással viszont emiatt néhányan hülyének titulálnak.


A fentebb említett illető azt mondta, hogy valami nincs rendben velem, ingerszegény vagyok és ez nem normális. De én pont hogy így érzem magam jól... Ez tényleg gáz?


2009. ápr. 20. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz.
2009. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy baj. én is ilyen típus vagyok. egyik ember ilyen,másik olyan,ezt el kell fogadni.
2009. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Velem is ez van. Semmi baj nincs veled, aki ezt mondta az se normális... miért lenne ez baj? Nem mindenki ilyen.

Én senkinek nem tudom kimondani, hogy szeretem, csak nagyon nehezen. Attól pedig a falnak megyek, ha minden nap mondogatják a barátaim, hogy "szeretlek". Szerintem így értelmét veszti ráadásul én erre nem tudok mit mondani, muszájból rámondom, hogy én is, de nekem ez így nagyon rossz, mert én nem érzem úgy. Ha úgy érzem akkor mondom, de ne kelljen már magamra erőltetnem :s

Ölelkezni sem szoktam, nekem nincs rá szükségem. Ha valaki szomorú akkor esetleg megölelem, de az is elég idétlenül néz ki, mert nem tudom hogy kell kezelni egy ilyen helyzetet :DD

Szóval nincs veled semmi baj, ez természetes és hidd el nagyon sok ilyen ember van még, mint te vagy én.


Egy időben nekem is szóvá tették, hogy miért vagyok ilyen de engem nem érdekelt. Most se nagyon érdekel :)

2009. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a fontos, amit kimondasz, hanem az, amit belül érzel.

Mert szavakkal hazudhatsz is, de az érzéseiddel nem.

Nem kell foglalkoznod a megjegyzésekkel.

Ha a szíved a helyén van, akkor nincs baj.

2009. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem baj, én pl. utálom amikor a srácok puszilkodnak. Megölelni sem szoktam a haverjaimat és nem mondom, hogy szeretem őket mert szerintem nyálas dolog amit amerikai filmekből vettek át.


Nincs veled semmi gond, nyugi.

2009. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. ápr. 29. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, a barátnőim tiszteletben tartják, de azért ha húzni akarnak elkezdenek ölelgetni meg ilyesmi, és egy ideig komolyan és durván kellemetlen volt, kb frászt kaptam tőle, de egyszerűen kezd elmúlni az utálatom, egyre többet érek hozzá másokhoz, furaaa de jóó:)
2009. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!