Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fura álmok vagy nem?

Fura álmok vagy nem?

Figyelt kérdés

Már évek óta álmodok olyanokat, hogy meg akarnak kínozni és végül megölni, de még sosem jutott el addig az álmom, hogy tényleg megöljenek, csak az az érzésem van végig, hogy bármikor megölhetnek és menekülnöm kell. Van, amikor viszont én vagyok az, aki másokat kínozni akar és ezt élvezi. Volt, amikor konkrétan Hitler üldözött. Fura, de élvezem ezeket az álmokat valamilyen szinten. A legbetegebb háborús és horrorfilmeket túlszárnyaló módszereim vannak. Már pár hónapja nem álmodtam, de most megint...volt régebben, hogy szinte minden nap.

Szerintetek ez beteges? Hasonló tapasznyalatok?


2011. szept. 3. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"tapasznyalatok." :"DDDD

Szerintem nem beteges, nekem is nagyon sokszor van ilyen. Pszichológus mondta, hogy elvileg akik ilyeneket álmodnak, valamitől, vagy valakitől nagyon rettegnek, állandó félelemben élnek, de lehet, hogy nem is tudnak róla. Mondd el egy pszichológusnak.!

2011. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aham, lehet benne valami...köszi :)
2011. szept. 4. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nm :)
2011. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!