Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már itt el lenne rontva az...

Már itt el lenne rontva az életem?

Figyelt kérdés

Előre elmondom,F/12.

Az iskolában folyton csúfolnak,mert \'az első két fogam nagyobb mint a többi\'.Igaz,még senkinek sem mondtam el rajtatok kívül.Barátaim se igazi barátaim,mert mikor csúfolnak ők is röhögnek rajtam.Ez 2 éve odáig süllyedt hogy meghíztam ráadásul kisebb kockaságban is szenvedek,És még a tanulás rovására is megy.Utálok iskolába menni,és mikor ott vagyok,mindig lassabban pakolok hogy ne kelljen a buszmegállóban azokkal a gyerekekkel találkoznom akik csúfolnak,akár még megvárom a következő buszt.Van,amikor haza sem akarok menni.

Néha nagyon kiborulok.Mit tegyek?


2009. ápr. 17. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Általános iskolában én voltam az, akit az osztályban mindenki szivatott. Át tudom érezni. :D Egyébként fiú vagyok. Mire középiskolás lettem, teljesen megváltoztam kívül-belül, és már nincs semmi gond. Már csak 2 évet kell kibírnod, utána tiszta lappal indítasz, és minden rendbe jöhet.
2009. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
En mindig visszavalaszoltam vmi vicces dolgot,pl:tudom hogy tetszem neked,es igy probalsz engem felcsipni!v.Cserelhetunk fogakat,most hogy igy megnezlek,neked jobban illenenek ezek a fogak!Probalj visszavagni,ne huzodj meg,es hidd el egy ido utan abbahagyjak a cikizest,meg a "kis lanyka"is!
2009. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
21:58-as vagyok a beszédhibás :D ha gondolod írj privibe :D ha van keedved beszélni velem :Dha nincs akkor nem kell de nem ragozom tovább :D
2009. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

(off)Írtam az emailedre.(off)

Köszi mindenkinek a válaszokat!Remélem javulni fog a helyzet..

2009. ápr. 19. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!