Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már itt el lenne rontva az...

Már itt el lenne rontva az életem?

Figyelt kérdés

Előre elmondom,F/12.

Az iskolában folyton csúfolnak,mert \'az első két fogam nagyobb mint a többi\'.Igaz,még senkinek sem mondtam el rajtatok kívül.Barátaim se igazi barátaim,mert mikor csúfolnak ők is röhögnek rajtam.Ez 2 éve odáig süllyedt hogy meghíztam ráadásul kisebb kockaságban is szenvedek,És még a tanulás rovására is megy.Utálok iskolába menni,és mikor ott vagyok,mindig lassabban pakolok hogy ne kelljen a buszmegállóban azokkal a gyerekekkel találkoznom akik csúfolnak,akár még megvárom a következő buszt.Van,amikor haza sem akarok menni.

Néha nagyon kiborulok.Mit tegyek?


2009. ápr. 17. 21:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odaírni,hogy nem vagyok az az érvagdosós depressziós,tudok nevetni.
2009. ápr. 17. 21:07
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

hát szerintem szard le őket. engem is piszkáltak mindig pedig vékony voltam és kedves meg jofej. csak nem piszkáltam a nyomikat és ezért bántottak. csak most pont téged néztek ki maguknak aztán unalmas az életük, valamivel fel kell magukat viditani. középiskolában jo lesz addig meg probáld kibirni. ne foglalkozz velük:)

19/L

2009. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Ne mondj ilyet! Nincs elrontva az életed!!! :(

Ne foglalkozz velük! Csak ezt tudom tanácsolni.. Én 14 éves és 90 kg-on felüli vagyok, de engem szerencsére nem csúfolnak, elfogadnak.. Hidd, el, az osztálytársaid a nyáron megváltoznak, érettebbek lesznek! Nagyon fiatalok vagytok még, és gondolom nem lányok csúfolnak.. Épp ezaz... A fiúk sokkal később érnek, mint a lányok, agyilag is.

Ne érdekeljen a véleményük, és semmiképp se mutasd ki nekik a fájdalmadat!

Remélem kicsit segítettem! Puszi

2009. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak sajnos van egy köcsög lány is...Köszi az eddigi kommenteket.
2009. ápr. 17. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy köcsög lány... Akiből csak egy van, és köcsög.. A fiúkkal együtt őt is magasról sz.rd le! Barátkozz a többiekkel! De tényleg kinövik, higgy nekem :)
2009. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy rontottad el... nem rontottál el semmit amúgy nagyjából minden osztályban akad akit csúfolnak/piszkálnak most Te vagy az sajnos. Lehet hogy barátságosabbnak, kedvesebbnek kell lenned, jobb fejnek. Amikor ők piszkálnak, akkor igazából a többieknek produkálják magukat. Ne foglalkozz velük, szard le, tudom könnyű mondani de ez a legjobb megoldás csak értened kell. Röhögj a képükbe, ne lssák hogy Neked fájdalmat okoznak. Ha nagyon nem bírod, akkor szerintem menj át másik suliba, ott tiszta lappal indulhatsz.
2009. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nos köszönöm a kommenteket.

Én mások alapján jófej vagyok,kedves,már aki velem is.(Sőt,volt amikor érettebbnek hittek a viselkedésem miatt)

Igazábol másik iskolába se nagyon akarok menni,mivel itt azért már úgy-ahogy ismerek mindent.

2009. ápr. 17. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Szia én 13 éves lány vagyok

hogy kérdezhetsz ilyet h már itt el lenne rontva az életem?szerinted néhány idióta kis beképzelt köcsögöktől elvan rontva az életed!hát neem sőt neked ettől csak erőssebnek kell lenned és tőllépned rajta szard le őket ne is állj le a szintjükre.lényeg te legyél megelégedve magadal a köcsög lánynak meg mond azt h azt hittem a lányok korrábban érnek de hát lehet hogy tévedtem aztán hagyd ott mit tegyél?azt amit az előbb leírtam( engem sose piszkálnak sőt még nekem kell lerázni a fiúkat hogy mostmár lelehet kopni rólam) s téged kell megbecsülni igAZi barátaim nekem sincsenek van sok barátom de egyik se igazi ne bánkod ez miat majd később leszenk neked is meg nekem is ebben biztos vagyok probáldmeg mindennek a pozitiv oldalát nézni és sokkal szebb lesz az életed(én mondjuk a kutyusomnak mondk meg mindent vele beszélek meg mindent vele megyek ajánkétot venni vásárolni meg ilyenek )és miért nem akkarsz hazamenni???

2009. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
21:58-as vagyok azt kihagytam hog beszédhibás vagyok nem tudom kimondani az R betűt és volt olyan hogy kérdezte osztálytársam hogy "mikor lesz edzésed?" és mondtam hogy háromkor ezt kb ugy elhet érteni hogy háhomkoh és elkezdet rajtam röhögni hogy mijen hülyén mondom ki aztán mégegy ember és egyre többen elkeztek rajtam röhögni én meg zavarba jöttem és én is elkeztem röhögni és ekezdem ez a sexepilem xd és akkor már mindenki ezen röhögöt és tök viccesen jöttem ki belőle próbáld az iylen csúfolásokat elterelni esetleg vicces témával nekem bejött :D
2009. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mily véletlen velem is ez van,én sem tudom helyesen kimondani az R betűt ,háromkor helyett hádomkod.
2009. ápr. 18. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!