Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémálmok, miért? Pánikos...

Rémálmok, miért? Pánikos depim van.4 napja rémálmok gyötörnek. Mióta bejött a jó idő, egyáltalán nem jó a közérzetem. Mi lehet a baj? Lehet, h megőrülök?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg nem fogsz megőrülni. A tavasszal a tested is változik, főleg belül. Ez lehet hormonális is, úgy tudom az lehet oka általában a közérzet romlásának. Szerintem sétálj, szelőzz egy kicsit ebben a jó időben, esetleg hívd el az egyik barátodat is. A citromfű tea jó az idegeknek, a szívnek. Lazíts, relaxálj egy kicsit. Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,salátákat.

Szép Napot! :)

2009. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorongásos depresszió kezelése pszichológus vagy pszichiáter feladata. ezt nálad megállapította már valamelyik vagy magadnak diagnosztitáltad. a rémálmok attól vannak, hogy egyedül képtelen vagy feldolgozni azt ami nyomaszt, és ilyen formában jelenítődik meg a kiúttalanság amit érzel. ha idáig még nem tetted volna, keress fel egy szakembert. megőrülni nem fogsz, a megőrülés az teljesen más. (lásd a szerencsétlen BB Évit, na az megőrült a szó hagyományos értelmében)
2009. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Neked is szép napot!!
2009. ápr. 7. 09:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen láttam tegnap szegényt. Sajnálom. Borzalmas. De ha jobban belegondolok, bárkivel előfordulhat aki picit gyengébb! :((
2009. ápr. 7. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!