Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova fordulhatok segítségért?

Hova fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés

Következő a problémám. Az utóbbi időben elhatalmasodott rajtam az üldözési mánia, olyan szempontból, hogy meg vagyok róla győződve, hogy a legjobb barátaim is összebeszélnek a hátam mögött, áskálódnak ellenem, stb... nem hozok fel pro és kontra érveket, mert azzal betelne az oldal. A kérdésem az: hova fordulhatnék ilyen problémával segítségért?


Nagyon kérek mindenkit,normális formában válaszoljon. Sajnos ez már nem a vicc kategória:(:(:(


2011. jún. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus :\
2011. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hülye kérdés, de elég annyi, hogy kinézek egyet, aki szimpatikus, bejelentkezek hozzá, és kész?
2011. jún. 17. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha ismernélek én is szívesen beszélgetnék veled mert ha megtudod beszélni valakivel az segítség, de inkább szakembert ajánlok.
2011. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem, nem lesz bonyolult...inkább drága:S
2011. jún. 17. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen problémák a mai világ hibái, a legjobb lenne ha magadban tudnád tisztázni. Gondolok itt arra hogy 60 évvel ezelőtt ha valaki ilyet mondott volna, kapott volna édesapjától két pofont és egyből elfelejtette volna még a probléma nevét is.
2011. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az tuti... meg az is, hogy mennyivel szívesebben éltem volna akkor...
2011. jún. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!