Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegbeteg vagyok? Nem tudom...

Idegbeteg vagyok? Nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés
Ezen a 2-3 héten megváltoztam.Megismertem egy fiút, aki kedvesnek tűnt meg minden, de aztán elhanyagolt, és nem foglalkozott velem, nem írt, stb..ez egy rossz élmény a sok közül.És mostanában a rossz élmények felhalmozódnak, és mintha szerencsétlenségem lenne. Többen hülyének nevez(nek)tek, az iskolába is páran piszkálnak.Ez a történet, és ennek a következményei: Kéz remegés, ha felállok vagy valami, akkor van amikor nagyon elszédülök, és majd hogy elesek, (de ez már előtte is volt) egyfolytában stresszes, ideges, ingerlékeny vagyok, mindig szomorú vagyok, kis dolgokon is fel tudom kapni a vizet, és el kezdeni rajta sírni, vagy szidni magamat, pl. ma is az internet megszakadt, és elkezdtem bőgni...Ja, és van amikor nem tudok oda figyelni az órákra mert fáradt vagyok, pedig időben lefeküdtem. Pszichológushoz nem engednek a szüleim, nem tudom mit tegyek.Légyszíves segítsetek!! :( 12/L
2011. máj. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Gondolom még nem menzeszelt, hát szerintem lassan meg fog jünni. Akár ez is lehet, mert a lányok ilyenkor érzékenyebbek, a hormonjaid beindulnak, össze-vissza dolgoznak.

2. Nagyon nagy a nyomás, ennek a stressz az oka. Próbálj meg relaxálni és elfelejteni- ha csak egy rövid időre is - a paraszt osztálytársaidat. A nagy stressznek akár komoly betegség is lehet a vége (gyomorfekély például)

17/L

2011. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! De am már megjött a menzeszem, és az a baj hogyha relaxálok (már próbáltam) nem lessz jobb :(
2011. máj. 27. 19:28
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

A hirtelen felállásból szédülés normális, az a hirtelen vérnyomáskülönbség miatt van néha.


A lelki problémádra: inkább ahelyett, hogy pihensz, foglald el magad! Járj sportolni, tanulj meg hangszeren játszani. Hidd el, ha lefoglalod az agyadat, nem fogsz ilyeneken gondolkozni. Lehet, hogy nagyon okos lány vagy, és az iskola nem köt le eléggé! Ez előfordul, szóval találj magadnak plusz tevékenységeket.

2011. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!De azért még írhattok :)
2011. máj. 28. 10:05
 5/5 anonim válasza:

Azzal semmi gond nincs hogyha hirtelen felállsz akkor elszédülsz, ez velem is így van legtöbbször ha 10percnél többet ülök, ilyenkor elsötétedik minden 2 másodpercre, ez tényleg a vérnyomáskülönbség miatt van emiatt nem kell aggódnod :) Egyébként én 13 vagyok több mint egy éve menstruálok de mielőtt megjön mindig idegbeteg vagyok és mindenen feltudom idegesiteni magam még azon is ha valaki nem ugy köszön... :/ meg kell tanulni kezelni...

Ennyit tudtam segítenni. :)

2011. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!