Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy ha éjjel...

Miért van az, hogy ha éjjel alvás közben csinálok valamit nem emlékszek rá?

Figyelt kérdés

Mármint emlékszek rá,csak olyan halványak az emlékek,vagy nem is tudom hogyan magyarázzam el,de megpróbálom.

Szóval este van,alszok meg minden,aztán egyszer csak felébredek és úgy döntök h lecsusszanok az ágyról a földre és ott alszok,aztán reggel felébredek ÉS NEM emlékszek rá,hogy,hogy kerültem oda a földre,aztán 2-3 nap kell,mire valami által visszaemlékszek arra h mit csináltam.De már volt más is,elkezdtem táncolni az éjszaka semmilyen zenére,és aztán napokkal utána jöttem rá,h jézusom én táncoltam xDDD


Mi Ez?!

köszi a válaszokat


2011. máj. 9. 15:59
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nagyon tuti az anyag! :)
2011. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alvajáró vagy. meg alvacsusszanó, és alvatáncoló is...
2011. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 1x átöltöztem álmomban és arra keltem hogy ruhában vok vagyis ne mboxer meg póló hanem rendesen fel voltam öltözve xdxd
2011. máj. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Am sztem mozgalmasak a napjaid vagy nemtom xd
2011. máj. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a-a:S
2011. máj. 19. 14:47
 6/7 anonim válasza:
hihi, HORVATH LEVENTENEK hivnak ?? :D
2011. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem:D
2011. máj. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!