Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki pánikbeteg lehet...

Ha valaki pánikbeteg lehet roham közbe ez a tünet?

Figyelt kérdés
az,hogy nem nagyon ismeri fel az embert aki mondjuk beszél hozzá,nem ismeri fel a körülötte lévő tárgyakat?
2011. máj. 7. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nálam előfordult. De csak néhány pillanatig tartott.
2011. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet!
2011. máj. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a pánikbetegség egy iszonyatos sz@r betegség, nekem 6 hónapja keseríti meg az életem... és igen, simán lehet szerintem ilyen tüneted, amikor én nagyon pánikolok a szokásos tünetek (szédülés, szorongás, mellkasi nyomás, nehézlégzés, hiperventillálás, zsibaddás, szivritmuszavar néha, ájulásérzet stb...) mellett egyszerüen nem tudok koncentrálni semmire és senkire, bármit mondanak nekem. Mintha egy zombi lennék... Szedsz gyógyszert, vagy jársz pszichologushoz?
2011. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Az autogén tréninggel nagyon jól kezelhetők ezek a tünetek, szóval van megoldás :)

Rövid leírás itt: [link]

2011. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!