Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiányzik belőlem az élni...

Hiányzik belőlem az élni akarás, ez miért van?

Figyelt kérdés
Pár hete történt, hogy elkezdett nagyon szúrni a szívem, olyan érzésem volt, hogy mindjárt felrobban. Azt hittem infarktus, és valamiért megnyugodtam. Csendben, mosolyogva vártam, hogy mi lesz. Később belegondoltam, és azt hiszem, legbelül annak is örülnék, ha kiderülne, hogy valamilyen halálos betegségem van. Tudom, hogy ez nem természetes. Mi okozhatja?
2009. márc. 6. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is sokszor volt már ez, volt egy idoszak, amikor tényleg meg akartam halni, de rájottem, hogy felesleges, az élet sokkal tobbet jelent nekem.

Hidd el, nyáron sokkal jobb kedved lesz és tudsz majd miért élni: bulik, barátok meg minden :)


Amúgy gondolom, hogy neked is van egy álmod az életedben, amiért mindent feladnál (mindenkinek van).

Próbálj mindig arra gondolni, és SOHA ne add fel ezt az álmod, gondolj arra, hogy csakis ez az egy dolog van, amiért muszáj élned! Ha Te nem teljesíted be, akkor senki sem tudja, szomorúan, buntudattal meghalni meg a legrosszabb dolog az életben.



Princess

2009. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát tinikorban midnenkinél így van ez. Aztán majd kinyílik a szemed.
2009. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez természetes. mindenkivel megtörtént már ez.
2009. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megtalálod teszemazt:) életed szerelmét, elég nagy élniakarás lesz benned, de addig is keresd az élet gyönyörű értékeit, mert sok van! Amúgy semmi baj nincs veled, másnál is előfordul ilyesmi.


De én félek a haláltól, szóval nálam nem.:)


17/F

2009. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!