Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hiányzik belőlem valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hiányzik belőlem valami?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Eddig 1-2 kapcsolatom volt csak de nem is vágyom tartós párkapcsolatra. Baleset miatt agyi műtétem volt 2x is tavaly, azóta sokkal másabb vagyok előtte legalább volt 1 kapcsolatom akartam is meg minden azóta meg semmi. Olyan mintha kimosták volna az agyam. Ha most is esély nyílik egy párkapcsolata menekülök inkább minthogy bele menjek és legyen barátnőm pedig jóképű rendes gyereknek tartanak. Néha mikor bele gondolok olyan vacak érzés...Itt vagyok magányosan és nem kell senki úgy érzem. A szexuális étvágyam az szerencsére megmaradt. Szerintetek m8i a bajom, hogy nem vagyok képes most párkapcsolatra és nem tudok szerelmes lenni? lehet az agyműtét az oka?
2010. nov. 7. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

arról tàjékoztattak volna..

majd ha nem vàrod, szerelmes leszel..csak ne görcsölj ezen szerintem

2010. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem mindenki "nyugszik meg" 20 éves korára, főleg a pasik nem.
2010. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit műtöttek az agyadon? Megműttetem én is, irigyellek h nem tudsz szerelmes lenni!
2010. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy konkrétan a műtét miatt van ez. Lehet, hogy épp a baleset viselt meg lelkileg és amiatt nem vágysz most komoly dolgokra.

Majd megváltozik ez, ha szembejön veled egy csajszi, aki levesz a lábadról :)

2010. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bárcsak igazad lenne... nem tudom mit műtöttek valamit fenesztráltak
2010. nov. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!