Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb hány percet tart egy...

Kb hány percet tart egy államilag fizetett pszichoterápia?

Figyelt kérdés
Pszichiáterhez járok évek óta, nemrég mondtam neki, hogy szeretnék terápiára is járni, mert mivel többször kiújult a bajom, szeretnék rendesen meggyógyulni. Ő nem vállalt, mondta, hogy az intézményben sem tudnak vállalni, keressek magamnak terapeutát. Jelentkeztem egy másik állami intézménybe, a pszichiáterem megírta az összefoglalómat. Az volt benne, hogy szeretnék terapeutát váltani. Micsoda???? Én eddig terápiára jártam???? Mindig 5 perceket voltam bent, megkaptam a gyógyszert, megkérdezte, hogy vagyok, ezt én nem nevezném terápiának...
2011. ápr. 20. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Nekem minimum 40 perc. Keress egy megbízható orvost!!!! Ez így nem állapot! És az újnak mondd el őszintén, hogy az előző nem kezelt! Én egy kanyit nem fizetek soha, de mindig meghallgatnak, hisz ezért vagyok ott.
2011. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normál körülmények között, 40-60 perc.
2011. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem heti 60 perc, amúgy bentlakásos helyeken voltam
2011. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is kb 40 percre gondoltam minimum, elmondom a másik orvosnak, hogy mi van, bár a kedves orvosom azt mondta, hogy nem hiszi, hogy az ottani orvos többet fog velem foglalkozni, mint 5 perc :S Na majd meglátjuk...

2011. ápr. 20. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
ne viccelj, te gyógyszer feliratásra mentél :) sok kitartást, hogy megtaláld a megfelelő szakembert - aki nem pszichiáter, inkább pszichológus lesz. a gyógyszert pedig hagyd el, árt neked.
2011. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!