Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen folyamatosan kedvem a síráshoz? Mert én folyamatosan csak sírnék sírnék!

Figyelt kérdés
Igen. Mindenért. Általában azért, mert az osztály társaim miatt örökösen görcsölök. Mindig piszkálnak. Ja. Bocs. Nem is... AZ EGÉSZ ISKOLA!! Nos...mindenért engem piszkálnak, okolnak. Elmondom azt is, hogy én 3 ujjal, és rövid kezekkel születtem. 1 éves koromban kiderült az is, hogy gerincferdülésem van....3 éves korom óta scoliosisom van, meg szemtengelyferdülésem. Fűzőt hordok, meg szemüveget.Azért is piszkálnak.Meg azért is, mert "csóró" vagyok,vagyis szegény, mert nincs normális ruhám, meg még azt mondják, hogy trágyáztatom a hajamat....zsebpénzem sincsen....nem lehetek olyan amilyen szeretnék, anya mindenbe beleszól...szeretek mosolyogni, de egyre kevesebb mosolyt lehet látni az arcomon...viszont úszni...úszni nagyon imádok...kösz hogy szakítottál rám ennyi időt hogy végigolvastad, meg hogy ha mé olyan kedves vagy hogy ha még írsz is választ, akkor én...nem is tudom...szóval a kérdés az lenne hogy: MIT TEGYEK EZEK ELLEN, ÉS MIT TEGYEK AZ ELLEN HOGY ÉN NEM LEHETEK ÉN?? Mit tegyek hogy végre kifejtsem a dühömet és leállítsam a piszkálódókat??
2009. márc. 4. 14:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és amm...amúgy 12,5 éves múltam februárban!!
2009. márc. 4. 14:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz!

22 lány vagyok, és azt hiszem tudom, mit érzel át, ha nem is teljesen ugynazt. Neked van mit okolni (a testi hiányosságaidat), én fogalmam sincs, mit rontottam el, de engem is kiutált az egész iskola. Az osztályból indult ki, aztán, az osztálytársaim öccse, huga is rászokott,aztán mindenki.

Minden egyes nap kínszenvedés volt benn, csak a tanárokkal tudtam beszélgetni. Osztályfőnököm és a szüleim is cserben hagytak, és SOHA-SOHA nem tudtam senkit leszoktatni erről az egészről. De kibírható. Vesd fel esetleg anyudéknak, hogy válts iskolát (esetleg gimibe menj), az valamelyest segíthet, ha jó helyre kerülsz, ha nem, ott is megszívtad...


Járj úszni rendesen, élvezd, ahogy a víz simogatja az arcodat, legyél kecses a vízben, és gondolj arra, hogy a delfineknek sincs kezük, mégis gyönyörűek, és LEGYŐZHETETLENEK!

Mert te is legyőzhetetlen leszel, és ha kikerülsz az iskolából és munkát kezdesz, te leszel az egyetlen a mostani osztályodból, aki képes lesz megállni a lábán, mert a többieknek mind apuci meg anyuci törli a popóját is.

Fel a fejjel, mindig lesznek olyanok, akik melletted állnak, csak nem mindig mutatják magukat.

2009. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia én 24 éves vagyok és igaz h egészséges de engem is valahogy mindíg kiutáltak az osztálytársaim vagyis csak egy de az is elég volt állandóan piszkált általános iskolába és sajna középiskolába is osztálytársak lettünk ott is folytatta sokat össze is verekedtünk lány léttemre. köpködött meg rugdosott szóval borzalmas volt de hidd el h ez megfog változni hisz még nagyon fiatalok vagytok ők ezt nem értik csak a viccet látják benne tudom h szörnyű de ha majd középiskolába kerülsz ott talán értelmesebb emberek lesznek majd és nem nevetni hanem segíteni fognak nagyon szomorú h a mai fiatalok ilyen buták. fel a fejjel és egyet értek az előttem szólóval h ha az úszás boldoggá tesz akkor ússz minél többet és akkor majd az akadályokat is könnyebben fogod venni. hisz nagyon okos és értelmes ember vagy.
2009. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha Te el tudod fogadni magadat, olyannak amilyen vagy, mások is el fognak fogadni! Szeresd magadat! Hidd el, mindenkinek van rengeteg hibája, és mindenki szerencsétlennek érezhetné magát, de aki okos, meglátja önmagában a jót, a szerethetőt ezáltal más is meglátja majd benne! Nem tudom elképzelni, hogy szekáljak valakit a kinézete miatt, ha az illető kedves velem és jókedvű, nem sértődős.
2009. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés nekem kicsit kamu érzetet sugall, de azért válaszolok a vastagbetűs kérdésre.

Légy dühös.Komolyan. A düh felülírja a ...tudod mit. Nálam legalábbis így van. Bele kell vésni tudatba hogy csakazértse. Felül kerekedni szellemileg.

2009. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
inkább sírok mint dühöngök mert inkább tartsanak gyerekesnek mmint bunkónak!
2009. szept. 25. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
nem azt írtam hogy dühöngj, hanem ne nyápickodj hanem légy erős, a sírni vágyást belül érzed, dühös is belül vagy, nem okvetlen kell attól a fejedet a falba verni...
2009. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is sok hasonló gondom volt, de közeltsem ennyire durvák... :( Igaz a mondás: a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni... Szerintem próbálj ki egy módszert, az a neve, hogy agykontroll. El tudod FOGADNI és FOGADTATNI is magad a többiekkel, barátaid lehetnek, ilyenek... Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom!

2009. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, kipróbáltam de képtelen vagyok kontrollálni az agyamat, nagyon nehéz és ha sikerül is barátaim akkor se lesznek, de lehet hogy ez azért volt, mert 10 évesen még kicsi voltam de mostmár 13 vagyok!
2009. szept. 26. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!