Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ne legyek agresszív?

Hogy ne legyek agresszív?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lány. Fiatalkorom óta kitörő természetű vagyok, aminek a háttere apámhoz vezethető vissza. Egyrészt, mert ő is ilyen volt (ütött is), másrészt, mert ivott. Rég elváltak a szüleim, de azóta is megmaradt ez a tulajdonságom. Ha valaki beszól, ledurrogom, elmondom mivan, de ha nem sikerül megértetni, előfordul, hogy ütök. Gimiben is voltak ilyen balhéim, ha valaki kötözködött, csak egyszer magyaráztam el, utána, az igazgatóiban kötöttünk ki. Gyakran kiabálok, ha felidegesítenek, vagy ha valami olyan van a kezemben, földhöz vágom. Próbálok nyugodt maradni, de kicsi a tűréshatárom. Lehet ez ellen tenni valamit?

Mielőtt valaki kioktatna, normális vagyok, kapcsolatban élek.


2009. márc. 2. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen indulatu vagy.Ezt nehéz kezelni saját magunknak.Szerintem keress fel egy pszichologust hátha tud segíteni.Ez csak elönyödre vállna.
2009. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam rajta...ha nem lesz más.
2009. márc. 2. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

énis hirtelen indulatu vagyok!De nekem nem mult miatt vagy szülök miatt azzal semmi bajom!


énis lányvagyok vagyis asszony mert 2 éva férjnél de 20 éves!nem a férjeme t hurogom le hanem mást aki felidegesit vagy nemugyszol a boltban a boltosnő a férjemhez vagy hozzám nem birok magammal nagyon csúnyán kiabálni kezdek!!!Probáltam 10 ig számolni ilyenkor de még idegesebb lettem!majdszét duranok olyanokon hogy ha valaki hazudik vagyha pl az egyik imserősöm aztmondta ő 174 cm . és kb 165. és majdszélt durrantam mivel temetés volt nemszoltam azota is mérgelődöm miért nemszoltam!De nagy erő kelett hogy visszafogjam magam. persze én mástéren vagyok ilyen mint te de ha nyugodt akarok lenni megprobálom másra terelni a gondolatom pl milyen szerencsés vagyok mert ez meg ez meg ez!ha sikerül amugy szerintem soha nemulik el!ez van:)

2009. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Legalább nem vagyok egyedül. :)

Köszönöm a válaszaitokat.

2009. márc. 3. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
tudod mitmondok!?ilyennek is kell lenni valakinek nem?másban meg máshiba van!!!utolso voltam!de engem ez nemzavar!
2009. márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez még az egészséges keretek között van. Ha csak azt ütöd meg, aki belédköt, az még jó. A többi meg türelmetlenség
2010. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már javult a helyzet valamit. Már nagyobb a tűrőképességem valamennyivel, de még előfordul, csak ritkábban. :)
2010. júl. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!