Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhető le így a...

Hogyan győzhető le így a kisebbségi komplexus?

Figyelt kérdés
Próbáltam azt, hogy csak arra koncentrálok, amiben jó vagyok, csak sajnos nem megy, mert a közvetlen környezetemben mindenben van olyan ember, aki jobb nálam, így tulajdonképpen mindig jelen van valaki, aki jobb.
2011. márc. 31. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem győzhető le,és arra nem is gondoltál,hogy valóban kisebb "rendű" vagy,és tényleg kevesebbet érsz másoknál,és nincs is semmiféle komplexusod,csak reálisan látod a dolgokat?:D
2011. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom :// Mindenki szebb nálam meg jobb, én legalábbis így érzem. Hiába dicsérnek ... én is néha megdicsérem azt is aki nem olyan szép így azt érzem hogy nekem is csak szánalomból mondják...
2011. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
15:56-ra ne hallgass, rengeteg olyan ember van aki jobbnak mutatja magát, pedig nem az, neked is ezt kell tenned és a többség majd elhiszi
2011. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem gondolom magamról, hogy szar vagyok, csak nagyon sokan jobbak nálam, és egy egészséges embernél úgy kéne lennie, hogy azt gondolja ő ha nem is a legjobb, de eléggé jó. Egyébként ez nálam leginkább abban nyilvánul meg, hogy pl. szeretek focizni, de az osztályban vannak jobbak, kondizok, de az osztályban egy gyerek jobb, okos vagyok, de az osztályban vannak okosabbak, és így úgy érzem, hogy soha nem tudok érvényesülni, mert mindig vannak/ lesznek jobbak nálam és akkor akármilyen helyzetben miért pont én lennék az első, akit választanak?
2011. márc. 31. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!