Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A testem megbetegedhet ha...

A testem megbetegedhet ha nagyon sok stressz ér és verbális agresszió?

Figyelt kérdés
Ma reggel bementem az iskolába, engem mindig bántanak és már évek óta gyomorgörccsel lépek be az osztályba. Mostanában nagyon sokszor bántanak és egyre többször leszek rosszul pont az iskolában de ha hazajövök jól érzem magam. Ma is csak az 1. órát tudtam végig ülni mert elkezdett égni a gyomrom és hánytam.
2011. márc. 30. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismét én vagyok az, aki először sok kérdést tettem fel.


Nagyon szomorú vagyok, ahogy olvastam a leírásodat! Továbbá nagyon is fel vagyok háborodva, hogy a kedves tanárok is ilyen f*sszopók, hogy nem lépnek semmit. Ezáltal tulajdonképpen egyfajta mulasztást követnek el!


Az általad említett fizikai agresszióknak nincsenek nyomai? Azért ha valakit annyira fojtogatnak, ahogy leírod, akkor annak van egy nyoma! Amennyiben van, menj el azonnal látleletet vetetni, amíg látható a nyom, és mondd el, hogy mi történt...kik okozták azt a sérülést.


Nem szabad annyiba hagynod! Ahogy írtam, ha te nem állsz ki magadért, más sem fog!


...és tanárként üzenem a f*sszopó tanároknak, hogy remélem, az ő gyerekeikkel legalább ugyanezt megcsinálják egyszer, hogy maguk is megtapasztalják az ilyen élményeket!

2011. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Már nem látszanak a nyomok, de ha megint előfordul akkor megyek az orvoshoz és a rendőrségre, hogy vegyék komolyan az osztálytársaim amiket tesznek. Nálunk a tanároknak csak az a fontos, hogy jó jegyeink legyenek és sok versenyt nyerjünk meg hajszoljuk magunkat agyon azzal nem foglalkoznak milyen a lelkivilágunk felőlük akár lehetünk teljesen depressziósak nem veszik figyelembe.
2011. ápr. 4. 16:06
 13/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!