Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meghíztatok a Cipralextől?

Meghíztatok a Cipralextől?

Figyelt kérdés
Indokolt lenne szednem, de nem merem elkezdeni, mert félek attól, hogy jó pár kilót felszedek.
2009. febr. 26. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, mert az antidepresszánsok gyakran okoznak hízást, de egyéni, hogy kire hogy hatnak. Van akinek túlzott étvágyat okoz, másnak viszont étvágytalanságot.
2009. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem eszem többet, akkor elvileg nem hízok?
2009. febr. 26. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, de nekem mégis sikerült (nem Cipralextől, hanem más hasonló gyógyszertől), ugyanis a hormonháztartásomat is megzavarta. Ez persze nem mindenkinél következik be, de előre nem lehet tudni.
2009. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez hízlalna akkor használnák ilyen célra!

Hízás az mindig azt jelenti, hogy az energibevitel és a felhasználás aránya az energiabevitel javára abszolúte pozitív, vagyis több a kaja , minta mozgás, a munka...

2009. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, elég sok antidepresszánsnak a legfőbb mellékhatása a hízás, nem kell hozzá többet enned!


Úgyhogy mondd el az orvosodnak és le kell cserélni más típusra, ennyi!

2009. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem direkt ezt ajánlotta a dokim,mert mondtam,hogy nem szeretnék hizni. Még csak 1hete szedem,igy nem tudom megmondani,hogy valóban nem hizlal-e.
2010. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De bizony hizlal a cipralex én 4 év alatt 7 kilót híztam tőlle amíg nem szedtem ehettem naponta 10 tábla csokit is ,akkor sem híztam.Mióta viszont szedem mindentől hízok és állandóan éhes vagyok.
2010. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor én híztam egy bizonyos antidepitől, kértem másfajtát. Két hét alatt ledobtam 8 kilót. Úghyhogy ne monja senki, hogy nem a gyógyszertől hízunk..
2010. aug. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!