Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fontos kérdés. Mit tehetek ez...

Fontos kérdés. Mit tehetek ez ellen? Nem tudok élni.

Figyelt kérdés
Már 2 éve tart ez az állapot, hogy egy helyben toporgok. Minden reggel úgy kelek fel, hogy egy ilyen gondolat villan az agyamba: a mai nap nem jó, majd holnap. És akármennyire próbálkozom, pl. egész nap tevékeny vagyok, ez a gondolat ott van bennem, és így akármit csinálok rossz az egész napom, már nagyon elegem van ebből, utálom magam a gyengeségem miatt, hogy nem tudok ezen változtatni. Mit tehetek ez ellen szerintetek?
2011. márc. 23. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél B-komlex vitamint, plusz C-vitamint kiegészítés képpen, hogy ne hízzál. És olvasd el dr Lenkei Gábor könyveit.
2011. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dr. Lenkei Gábor a legismertebb szcientológusok egyike. NE olvasd el a könyveit, és ne vásárold a termékeit, mert nem oldja meg a problémáidat, ezzel szemben lenyúlják a pénzedet.


Egyébként pedig pont az ellenkezőjét kell tenned, mint eddig. Úgy felébredni, hogy ez nagyon jó nap lesz. Nagyon erős az önszuggessziók hatása, amit folyamatosan ismételgetsz, programozol magadban, az hatással van rád. Így tudja az ember megbetegíteni saját magát, és így létezhetnek csodás gyógyulások súlyos betegségekből. Eleinte nyilván nehéz lesz, de ha rendszeresen végzed, átalakul a hozzáállásod.

Kiváló meditációk léteznek erre, pl. Balogh Béla anyagait ajánlanám, hanganyagok is elérhetők a neten.

2011. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző, nagyon le vagy maradva, ez a megközelítés már rég lejárt lemez, már mindenki tudja hogy ez a scientológus duma nem helyénvaló. Sok tájékozatlan embernek nincs más ellenérve mint ez, és nincsenek tisztában azzal hogy átverések sorozata történik velük. Jobban teszed ha te is elolvasod a könyveit, mert akkor nem maradsz ilyen nagyon egyszerű, unom már hogy mindig megpróbálsz másokat lebeszélni hogy ismereteket szerezzenek. Hagyd meg nekik a lehetőséget arra, hogy saját maga dönthessen miután új információkhoz jutott.

És még te beszélsz pozitív gondolatokról.... röhej!!!


Kérdezőnek: tudod egy újító gondolat a történelem során is mindig hatalmas ellenállást váltott ki, mert az addig bevésődött dogmákhoz, elvekhez, törvényszerűségekhez ragaszkodók nem akarták belátni a fejlettebb elvek igazát. Ez valamilyen szinten érthető, és én is megértem hogy vannak még kételkedők a vitaminok hatását illetően, de pont ezért szükséges utánajárni, vajon igazak-e azok az állítások, hogy bizony a vitaminok a mai élelmiszerek rossz állapota miatt nagyon is fontos tápanyagok, és ami a lényeg, hogy nem a gyógyszeripar által javasolt mennyiségben.

Ezért űjra csak azt mondhatom, hogy nyugodtan próbáld ki amit javasoltam, mert tudom hogy (abban az esetben ha vitaminhiány okozza )segít megoldani a problémádat. Azért mondom hogy tudom, mert munkám során is ezt tapasztalom folyamatosan. Ha viszont nem a vitaminhiány az ok, akkor sincs baj, mert legalább megerősíted az immunrendszeredet.

2011. márc. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!