Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szülők tényleg bármit...

A szülők tényleg bármit megtehetnek?

Figyelt kérdés

Bejelentettem az anyámnak hogy nem szeretem a magánakcióit

és legyen olyan kedves hogy leállitsa magát.Erre azt mondta

Na már te is b"sz"g"tsz?Az anyám szerint én semmire se vagyok képes nélküle csak hogy elfelejtkezett arról,hogy azért nem csinálok egyes dolgokat mert nem abba az irányba akarok haladni.Tényleg csak akkor támogat ha megfelelek az elvárásainak?Na kösz akkor nem kell a támogatása egyébként is már láttam hogy támogat.

Ha megkérem hogy ne zavarjon akkor egyszerűen muszáj

neki bejárkálni a szobámba és teljessen dekoncentrálnia.

Egyszerűen visszaél mindennel amit csak tud rólam eljár a szája aztán másra keni és rámtapad mint egy pióca.Hogy kell levakarni magamról?


2011. febr. 6. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
JA 22 éves lány vagyok
2011. febr. 6. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem úgy tűnik, hogy te sem vagy teljesen egészséges mentálisan. Nagyon ideges vagy.

Amúgy meg költözz el. Nagykorú vagy, megteheted.

2011. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen... Azt mondta, hogy nekem a lábai előtt kell hevernem. Véleménye szerint én semmire nem vagyok képes és semmit nem tudok megoldani csak az ő segítségével. Illetve, hogy amíg itt lakok addig nekem egy szavam se lehet, és ő fogja meghatározni, hogy mikor, mit, hogyan, kivel csinálok... Ha tetszik tetszik, ha nem akkor el lehet költözni. :S


21/L

2011. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elköltözni nem könnyű,persze hogy ideges ha évek óta ez megy,semmit soha nem oszthat meg otthon,mert másnapra már ki tudja ki nem tud róla.Én is néha szeretek egyedül lenni.És hát ha otthon is gond van,persze hogy átüt a gyerekre is később.Igen elköltözni lenne jó,de a mai világban nem könnyű,még munkát is nehéz találni,hát még az albérlet.És ki tudja még mi minden nincs a háttérbe.
2011. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Könnyű mindig odavágni, hogy nagykorú költözzön el, megteheti... De szerinted ez a mai világban olyan könnyű??
2011. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sosem volt könnyű, sem a mai világban, sem régen.

De én is elköltöztem annak idején, mert nem jöttem ki a szüleimmel. Igenis el lehet költözni, ha az ember nagyon akarja.

2011. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez migrénig és a Szt. Imre kórház neurológiájáig fajult... Ne várd meg. Én még nem voltam 18, mikor elköltöztem "a semmibe", de ha igazán akarod, össze tudod szedni magad.


20/L

2011. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!