Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » éreztétek már úgy az igazi...

éreztétek már úgy az igazi hozzád valo párt nemtaláljátok meg? Csak tőletek roszabat "tehát én úgy döntöttem hogy inkább nem kell senki olyan aki úgy érzem nem hozzám való. és nincsen kedvem vele lenni!

Figyelt kérdés
persze ez falu.pici lehetöségek!!! valami fogjon meg benne nem manökenre gondolok.legalább az arca! "valaki jár ilyen cipöbe" ?
2011. jan. 16. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a külső tulajdonságok nem sokat számítanak,de belsőre sem könnyű megtalálni a hozzám illőt,pedig nincsenek nagy elvárásaim.
2011. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A turelem rozsat terem!" Biztosan hallottad mar ezt a kozmondast, ne siess, meg ffiatal vagy.

Majd elerkezik az az illeto a Te eletedben is, Aki majd megdobogtatja a szivedet!

2011. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fiu, vagy lány vagy? vizuális dolog neked nem számit? ronda ne legyen én sem vagyok az :))
2011. jan. 16. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:
30 félett vagyok :((
2011. jan. 16. 12:28
 5/6 anonim válasza:
igen.
2014. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remelem,megtalaltad mar a hozzad illo part ;-)
2014. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!