Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmos vagyok mégsem tudok...

Álmos vagyok mégsem tudok aludni :S?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fekszem az ágyban majdnem elalszok amikor ki kell nyitnom a szemem, nem tudom miért de kinyitom... utána pedig egyszerűen nem tudom becsukni a szemem vagy ha mégis utána reflexből kinyitom. már 4-5 napja van ez és mindig 5-7 óra között tudok csak elaludni és egész nap tudnák, már próbáltam azt is hogy nem alszom semmit nappal de akkor is ugyanez van... mit tehetnék?
2010. dec. 29. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kávét,kólát,teát ne igyál sokat, főleg ne lefekvés előtt. Nekem a szemkinyitásra szemcsepp volt a megoldás. Ha elaludni nem tudzs akkor mielőtt le szeretnél feküdni 1 órával vegyél forró fürdőt, segít. Ha ez nem válna be le kell szoknod a délutáni szunyókálásról, vagy ha nagyon muszáj akkor csak 30 percnyi szundit engedj meg magadnak :) Ha minden nap ugyan akkor kelsz és fekszel akkor könnyebb lesz az elalvás is, és napi 8 óránál nem érdemes többet aludni még szombaton se, hacsak nem futottál előző nap maratont:D
2010. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah még annyit hogyha ezek nem segítenek menny el orvoshoz, mert elvileg az 5-7 óra nem előnyösebb a 11 óránál alvás szempontjából, lehet h félsz a sötétben, vagy valami hasonló.
2010. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, nagyon sok minden okozhatja. Stressz, mozgás (sport) hiánya, vagy éppen a túlzott fáradtság, sokminden lehet. A lényeg ha 3 napnál hamarabb elmúlnak a tünetek, akkor nincs baj, ha alternatív gyógymódokkal 3 hét után sem, akkor viszont súlyos a probléma, és bizony orvoshoz kell fordulni. Én így jártam, sajnos, és tudom h mennyire szar! Főleg ha még közben dolgozni is kell menni. Először Andante-t kaptam, ami pénzkidobás volt, mert míg azt szedtem egy "álmos" éjszakám nem volt, utána kaptam Zolsana-t. Na azóta tudok aludni :)
2010. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!