Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ilyen lánykának miféle...

Egy ilyen lánykának miféle elmebaja van?

Figyelt kérdés
Képzelődik. Paranoiás. Néha egyik pillanatról a másikra betegesen hisztérikussá válik. Egyszer olyat mond, megőrül értem, majd máskor gúnyol. Néha szó szerint látszik, hogy fél az embertől, remeg, mint a kocsonya, másik pillanatban magabiztos. Ha van itt pszichológus/pszichiáter, elmondaná, ez milyen fajta elmebetegség?
2010. dec. 18. 23:23
1 2
 1/17 anonim válasza:

nem vagyok pszichológus (de annak készülök)

szerintem a múltjában történt vmi ami miattn nem bízik azemberekben. vagy régebben te viselkedtél úgy vele, amiért tart tőled

gondolkozz el rajta

2010. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hát, arról tudok, hogy 5-6 évesen molesztálták 8-9 évesek.

Én pedig úgy átvertem, ahogy még senki (azt mondtam, máshol tanulok, azt mondtam, fiatalabb vagyok).

2010. dec. 18. 23:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát én ismerek ilyet fiúba ő is hasonlóan viselkedik de ez nem komolyabb probléma, történt vele olyan dolog amit nehezen tud felfogni... és szerintem türelmesnek kell lenni vele. Persze azt se sokáig.
2010. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Hát, arról tudok, hogy 5-6 évesen molesztálták 8-9 évesek.

Én pedig úgy átvertem, ahogy még senki (azt mondtam, máshol tanulok, azt mondtam, fiatalabb vagyok)."


nem vagyok pszichológus, de ezek után ne csodálkozz hogy így viselkedik...

2010. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát a molesztálást még megértem - nem tudom, mondjam el a szüleinek? Nagyon kezd megromlani a viszonyunk, már nem bírom idegekkel, de szerintem jó lenne, ha tudnának róla... Vagy kinek mondjam el?
2010. dec. 18. 23:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom vele beszélgettél már erről, ha az nem volt sikeres, mondd meg neki, hogy neked kell egy kis idő, hogy gondolkozz ezen, utána lehet megváltozik... Szüleinek ne szólj sztem az bunkóság kicsit.
2010. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a te barátnőd az a kettős személyiség, akinek az egyik énje utál?
2010. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy kettős tudattal rendelkezne? Az nem csak huszonéves korban tűnik fel?
2010. dec. 18. 23:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz ekkora szemét, h egy mentálisan beteg csajt, akiről még tudod is, h molesztálták, durván átversz? Nem lehet, h nekem nagyobb bajod van odabent?

am. meg igen, a félelme a gyerekkori sérelmeiből simán fakadhat. drága jó lélek, te még növelted is a szerencsétlennek. csak gratulálni tok az ilyen embereknek :S

hagyd békén ezt a csajt, az a baja, h átcseszted a fejét, és még utána csodálkozol, h ááá, vsjon mi lehet a baja, miért hisztériázik..

és ami neki van, az lehet skizofrénia is, de akár paranoia+depresszió.

2010. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt jól elrontottad, volt a barátnődnek egyéb problémája is, és még át is verted, nehéz ezek után megbízni benned. nem elmebeteg, csak elveszett a bizalma, és nem tudja mit gondoljon rólad.

Tapasztalatból mondom, velem is csináltak ilyet, nagyon meg kell dolgoznod rajta, hogy újra megbízzon benned, ha tényleg vele akarsz lenni, és segítened kell őt.

2010. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!